Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolgshow Yeni Bölüm Konuğu Kim Olacak? Belli Oldu!

Televizyon

29 Temmuz 2018 Pazar 17:54:54

Tolgshow Yeni Bölüm Konuğu Kim Olacak? Belli Oldu!

Ekranların sevilen komedi programı Tolgshow’da haftanın konuğu kim olacak? Her hafta farklı farklı ünlülerle komedi ve eğlencenin tavan yaptığı bir bölümü yayınlanan, Tolga Çevik’le Tolgshow bu haftada gümbür gümbür geliyor! 4 Ağustos’ta yayınlanacak Tolgshow’a kim konuk olacak? Sizler için araştırdık…

Her hafta yepyeni bölümleriyle ekranlara kilitlemeyi başaran komedi ve eğlence programı Tolgshow, Tolga Çevik’in sunuculuğu ve 1 ünlü konuğun katılımıyla 4 Ağustos’ta yine ekranlara kilitleyecek! Yönetmen, Minik ve Tolga Çevik’in başarıyla sürdürdüğü Tolgshow’un bu haftaki konuğunun kim olacağı merakla bekleniyordu! 4 Ağustos Tolgshow Yeni bölümünde Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Taylan rolüyle izlediğimiz Ferit Aktuğ yer alacak!

FOX TV ekranlarının sevilen eğlence programı Tolgshow bu haftada gülmekten kırıp geçirecek. Arkadaşım Tolga Çevik ve Ferit Aktuğ esprileri ve şakalarıyla milyonları güldürecek. Her hafta değişik bir ünlüyü programa konuk eden Arkadaşım Tolga Çevik ve ünlü Yönetmenimiz bu haftada birbirinden komik skeçlerle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

TOLGSHOW YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK? SAAT KAÇTA?

25 Film yapımcılığında hazırlanan ve FOX TV ekranlarında yayınlanan Tolgshow,  4 Ağustos Cumartesi günü saat 23.30’da FOX TV ekranlarında olacak. Tolga Çevik ve Ferit Aktuğ’un başrollerde yer alacağı yeni bölümde yine kahkaha tufanı yaşanması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı