Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolgshow Yeni Bölüm Konuğu Belli Oldu! 28 Temmuz Tolgshow’da Hangi Ünlü var?

Televizyon

22 Temmuz 2018 Pazar 13:37:13

Tolgshow Yeni Bölüm Konuğu Belli Oldu! 28 Temmuz Tolgshow’da Hangi Ünlü var?

FOX TV ekranlarının sevilen komedi ve eğlence programı Tolgshow, Tolga Çevik ve yönetmenin sunumuyla devam ediyor! Yeni bölümü 28 Temmuz Cumartesi günü saat 23.30’da yayınlanacak Tolgshow’a bu hafta kimin katılacağı da belli oldu! Her hafta birbirinden ünlü isimlerle, kahkaha ve eğlence dolu program yapan Tolga Çevik’in bu haftaki konuğu hangi ünlü oldu?

FOX TV’nin sevilen komedi ve eğlence programı Tolgshow, bu haftada gümbür gümbür geliyor! Geçtiğimiz hafta Saba Tümer’li müthiş bir bölüme imza atan Tolga Çevik’in bu haftaki konuğu da baya ünlü bir isim oldu! 28 Temmuz akşamı saat 23.30’da yayınlanacak Tolgshow Yeni bölümünde Tolga Çevik’in rol arkadaşı Alina Boz oldu. Genç ve güzel oyuncu Alina Boz, yeni bölümde Tolgshow’un konuğu olarak izleyici karşısına çıkacak.

Tolgshow, her hafta birbirinden ünlü konuklarla programa heyecan katmaya devam ediyor. Kahkahanın ve eğlencenin bir an olsun eksik olmadığı Tolgshow’da ünlü komedyen Tolga Çevik esprileriyle gülmekten adeta yerlere yatırıyor! Yönetmen, Minik ve Tolga Çevik’e bu hafta ünlü oyuncu Alina Boz eşlik edecek. Elimi Bırakma dizisinde rol alması gündemde olan Alina Boz, yeni sezon öncesi Tolgshow’la izleyici karşısına çıkıyor!

TOLGSHOW YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Tolgshow’un bu haftaki bölümü 28 Temmuz Cumartesi günü saat 23.30’da FOX ekranlarında olacak. Yeni bölümde Tolga Çevik ve Alina Boz yine izleyenleri kahkahaya boğacak. Her hafta değişik bir ünlünün yer aldığı programın geçen bölümüne Saba Tümer damga vururken bu hafta da Alina Boz seyirci karşısında olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı