Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tolga Sarıtaş’ın Yeni Sevgilisi Melis Palaoğlu kimdir?

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 00:47:17

Tolga Sarıtaş’ın Yeni Sevgilisi Melis Palaoğlu kimdir?

Söz dizisinin sevilen askeri Tolga Sarıtaş’ın yeni aşkı belli oldu. En son Hande Erçel’le yaşadığı aşk sonrası gözlerden uzak bir aşk hayatı sürdüren Tolga Sarıtaş’ın yeni aşkı Melis Palaoğlu olduğu öğrenildi. İnstagram’dan kendini açık eden Tolga sevgilisine kalpler göndermeye başladı.

Tolga Sarıtaş aşk orucunu bozdu! Güneşin Kızları dizisiyle yakaladığı ünü, Söz dizisiyle rekor kırdıran Tolga Sarıtaş’ın merakla beklenen yeni aşkı belli oldu. Tolga Sarıtaş Melis Palaoğlu’yla aşk yaşıyor. İdo Tatlıses’in eski sevgilisi Yasemin Şefkatli ve Deren Talu’nun yakın arkadaşı olan Melis Palaoğlu kimdir? Nerelidir, Tolga Sarıtaşla aşk yaşıyor mu?

Söz dizisinde Yavuz karakterini canlandıran oyuncunun en büyük aşkı Hande Erçel’di. O aşktan sonra uzun süre ilişki yürütemedi. Adı İlknur Şeref, Ebru Şahin ve rol arkadaşı Aybüke Pusat olarak anılsa da hiç biriyle uzunca süre bir aşk yaşamadı. Söz’ün Tavuz’u kalbini Melis Palaoğlu’na kaptırdı. Peki Melis Palaoğlu kimdir?

Tolga Sarıtaş’ın Sevgilisi Melis Palaoğlu kimdir?

1996 doğumlu Melis Palaoğlu, İstanbul doğumlu.  Bebek Yeni Yıldız’da sürdürdüğü eğitim ve öğretimini Parsons New York’ta tamamladı. Eğitim için gittiği New York’ta yaşamayta devam ediyor.

Tolga Sarıtaş’ın yeni sevgilisi Melis Palaoğlu olduğunu ilk olarak sinehaber.com’da öğrendiniz! Bu haber aktif link vermeden kullanılamaz!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı