1999 yılı itibari ile setlerde boy göstermeye başlayan eski model Tolga Karayel ABD’ye taşınmış olmasına rağmen tüm haberleri ile Türkiye magazininde gündem olmaya devam ediyor. Neden Tolga Karel’in kendisi mi yoksa eski eş Günay Musayeva mı? Kim haklı? Gerçekler Ne?

Yaprak Dökümü ile şöhret olan Toga Karel 2011 yılında evlenip sürekli kavgalar ile geçen bir evliliğin ardından 2015 yılında boşanmıştı eski eşi Azeri asıllı model Günay Musayeva’dan. Tolga Karel’in sekiz dakikada biten bu evliliğinden bir oğlu olmuştu. Anlaşmalı olarak boşanan çift o günden sonra yine magazin gündeminden düşmedi.

Boşanmanın ardından ABD’ye yerleşen ve bir senelik kısa bir dönemin ardından tekrar bu defa Amerikalı oyuncu Sarah Scott ile evlen Tolga Karel önce maddi sıkıntı ve iflas haberleri ile gündem olmuş, sonrasında ise kurduğu lojistik firması ve aldığı evler, arsalar ve yeni çocuk haberleri ile gündeme gelmeye devam etmişti.

tolga-karel-esimle-cok-guzel-cocuklar-yapiyoruz-niye-duralim-ki-dedi-mujdeyi-verdi-yaprak-dokumunun-oguzu-1636105920606

ABD’ye taşınması sonrası sağlık turizmi yapan firması iflas etmiş ve sonrasında “tır şoförü oldu” haberleri ile gündeme gelmişti Tolga Karel. Bunun yanında ayrıca sürekli bir şekilde Günay Musayeva’nın sorumsuz babalık suçlamaları ile TV programlarında boy göstermesi ile de ayrıca haber olmaya devam eden Tolga Karel bir dönem eski eşinin “tır şoförü olabilir ama baba olamaz” yorumu ile uzun süre tartışma konusu olmuştu.

Sarah Scott ile olan evliliğinden de üç çocuğu olan Tolga Karel son zamanlarda güzel haberleri ve evliliğindeki mutluluk pozları ile ekranlara yansıyordu. Fakat paralelde devam eden eski eş iddiaları da gündem olmaya devam ediyordu elbette.

Eski eşi Günay Musayeva’nın yine bir televizyon programında, çocuğu ile hiç ilgilenmediği, nafakayı ödemediği, çocuğu ile tamamen baş başa bıraktığı başlıklarındaki acılı anne hikayesini anlattığı sırada Tolga Karel’in programa bağlanarak “Beni öldürtme teşebbüsü için azmettirdiği adamın yakalanıp ceza evine atıldığını anlattı mı size? Ya da 'Bir tek şartla boşanırım beni Türk vatandaşı yaparsan' deyip 1 yıl sırf bu yüzden beklediğini? Evimi kiraya verdiğimde kiracının beni arayıp 'Tolga bey evde büyüler bulduk' dedi. Daha hangi birini anlatayım? Bu söylediklerimin hepsinin ispatı var” sözleri ile karşılaşmıştı.

Bu ateşli buluşma sonrası yine periyodik dönemlerde Tolga Karel eski eşi tarafından “hayırsız babalık” başlığı ile gündeme getirilmeye devam etti.

Pınar Deniz Rakiplerini Geride Bıraktı! Pınar Deniz Rakiplerini Geride Bıraktı!

gunay-musayeva-eski-esi-tolga-karel

Televizyon ekranlarına 2007 yılı Kurtlar Vadisi Pusu ile bölüm oyuncusu olarak başlayıp 4 sene sonra 2011 de Ezel dizisinde rol alarak devam etmiş olan Günay Musayeva’nın 2016 yılı sonrasında herhangi bir projede yer almaması bu babalık haberlerine bir neden mi bilinmez ama Azeri asıllı güzel geçtiğimiz gün yine Tolga Karel ile ilgili “hayırsız baba” röportajı vermiş.

Şimdi merak konusu olan Tolga Karel’i gündemde tutan Günay Musayeva’nın serzenişleri mi? Yoksa Tolga Karel’in bir şekilde evliliği, çocukları ile ABD’yaşantısının haber olması mı Günay Musayeva’nın serzenişlerinin sebebi? Sonuç kesinlikle bir şekilde Tolga Karel’in magazin gündeminde kalıyor olması ama bu her durumda değişmiyor ve en çok bizce Tolga Karel’e yarıyor zira yüzü Türkiye’de unutulmuyor. Yani burada bir kapısı hep açık.