Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tokat Turhal Evrim Atış bulundu mu? 3.5 Yaşındaki Evrim nerede

Genel

17 Temmuz 2018 Salı 11:53:55

Tokat Turhal Evrim Atış bulundu mu? 3.5 Yaşındaki Evrim nerede

Son yıllarda gündeme oturan çocuk kayıplarına bir yenisi daha geçtiğimiz günlerde Tokat Turhal’da eklenmişti. Tokat Turhal’da 3.5 yaşındaki Evrim Atış oyun oynarken gözden kayboldu ve bir daha da gören olmadı. Türkiye evlatlarını arıyor! Evrim Atış bulundu mu? Tokat Turhal’da evinin önünden kaybolan Evrim’i arama çalışmaları sonuç verdi mi?

Ülkemizde son günlerde büyük artış yaşanan çocuk kaybolması olaylarına bir yenisi daha Tokat Turhal’da eklenmişti. Tokat Turhal’da yaylada oyun oynarken gözden kaybolan ve bir daha da haber alınamayan 3.5 yaşındaki Evrim Atış’ı arama çalışmaları geçtiğimiz günlerde başlamıştı. Binlerce komando, jandarma, Jandarma Arama Kurtarma Timleri (JAK), AFAD ekipleri ve köylüler tarafından aranan Evrim Atış bulundu mu? Çalışmalar ne durumda?

Babaannesi Satı Atış’ın peşinden hayvanların bulunduğu yayla civarına doğru giden Evrim Atış bu andan itibaren kayboldu. Gözden kaybolan çocuk bulunamayınca ailesi hemen jandarmaya haber verdi. Köylüler ve Jandarma ekipleri aramaları hızla başlattı. Ardından AFAD ekipleri de olaya müdahil olurken arama çalışmaları halen sürüyor.

EVRİM ATIŞ BULUNDU MU? ÇALIŞMALAR NE DURUMDA?

AFAD, Jandarma (JAK) timleri ve köy ahalisi 3.5 yaşındaki Evrim Atış bebeği bulabilmek için seferberlik başlattı. Evrim’in kaybolduğu alan didik didik aranırken drone vasıtasıyla da alanın kör noktaları dahil her bölgenin altı üstüne getiriliyor. Evrim Atış’ın bulunabilmesi için halen çalışmalar sürse de şuan için bir sonuç alınabilmiş değil. 3.5 yaşındaki Evrim Atış’tan mutlu bir haber alınması tüm Türkiye’yi sevince boğacak, dualarımız 3.5 yaşındaki Evrim Atış’la birlikte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı