Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Titans Dizi Hayranlarına Müjde İlk Fragman Yayında!

Dizi Haberleri

20 Temmuz 2018 Cuma 11:14:49

Titans Dizi Hayranlarına Müjde İlk Fragman Yayında!

DC Universe’in yeni dizisi Titans için ilk tanıtım yayında! Merakla beklenen Titans dizisinin ilk görüntüleri yayınlanırken heyecan daha da arttı! Titans dizisinin karakterleri neler? Titans Dizisi ne zaman başlayacak? Sizler için araştırdık…

Fantastik kurgu hayranlarının merakla beklediği Titans dizisinden ilk görüntüler gelmeye başladı! Dizinin hayranları Titans’ın ne zaman başlayacağını merak ederken dizi ekibince Titans ilk fragmanı yayınlandı! Warner Bros’un yeni platformu DC Universe platformunda yayınlanacak ve burada izleyicisiyle buluşacak Titans dizisinin ilk fragmanı heyecanı daha da artırmayı başardı!

Titans fragmanının yayınlanmasıyla dizi hakkında detaylarda konuşulmaya ve tahminler yapılmaya başlandı. Titans dizisinin yayınlanan ilk fragmanında karanlık ve tonlarının yoğun olması sebebiyle çok aksiyonlu ve çatışmalı bir sezon izleyeceğiz gibi görünüyor… İki dakikalık görüntü şeklinde yayınlanan Titans dizisi ilk fragmanında Dick Grayson, Raven ve Beast Boy ile Starfire karakterlerini yakından görme imkanı yakaladık.

TITANS DİZİSİNİN KONUSU NE?

DC Universe evreninin genç yeteneklerini ve süper kahramanlarını gündeme taşıyacak yeni dizisi Titans, Robin, Starfire, Raven, Beast Boy gibi karakterlerin ön plana çıkmasını sağlayacak. Bol Aksiyon ve maceraya sahne olacak Titans dizisinin 2019 yılında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı