Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

THY’den Legolu Yeni Reklam Filmi Dikkatleri Çekti!

Film Haberleri

2 Ağustos 2018 Perşembe 14:37:08

THY’den Legolu Yeni Reklam Filmi Dikkatleri Çekti!

Ülkemizin gururu Türk Hava Yolları tarafından ünlü prodüksiyon şirketi Warner Bros ve Lego ile işbirliği yapılarak çekilen yeni emniyet filmi bugün seyirciyle buluştu! THY’nin legolu reklam filmi seyircinin dikkatini çekmeyi başardı! THY Basın Müşavirliği açıklama yaparak THY yeni uçak içi emniyet videosunun kaliteli şekilde hazırlanarak etkili olacağına vurgu yaptı! İşte THY’nin yeni reklam filmi…

Türk Hava Yolları, yeni emniyet tanıtım filmiyle dikkatleri çekmeyi başardı! Yeni tanıtım filmi için Warner Bros ve Lego ile işbirliğine giderek ortaya çok kaliteli bir film çıkaran Türk Hava Yolları, kaliteden ve emniyetten hiç ödün vermediğini bir kez daha gösterdi. Türk Hava Yolları’nın paylaştığı yeni reklam filmi kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturmayı da başardı!

Kalite ve ekonomik seçenekleriyle hem Türkiye hem de Dünya’da en iyi havayolu şirketleri zirvesinin 1 numarası olmayı hak eden Türk Hava Yolları, yeni reklam filmiyle yine mest etti! THY’nin yeni reklam filminde yolcuların uçuş sırasında uymalı gereken güvenlik prosedürleri, eğlenceli ve komik şekilde anlatıldı. Danslar, şarkılar ve komikliklerle bezeli THY yeni reklam filminde Legolar oynadı!

THY’NİN LEGOLU YENİ REKLAM FİLMİNİ İZLE

İzleyenler Türk Hava Yolları’nın başarısını bir kez daha tebrik etti. Ayrıca “LEGO MOVIE 2” öncesi küresel bir reklam planlamasının da ortağı olan THY, ününü Legolarla artırmayı başaracak. Yeni yılda vizyona girecek Lego filmlerinde THY’nin reklamları da yer alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı