Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

The Witcher dizisinde Belçim Bilgin sürprizi

Özel Haber

13 Temmuz 2018 Cuma 17:07:37

Son Güncelleme: 13/07/2018 17:08:19

The Witcher dizisinde Belçim Bilgin sürprizi

Netflix platformunun yeni dizisi The Witcher’da Türk oyuncu sürprizi! The Witcher dizisinin yeni oyuncusu Belçim Bilgin olacak mı? Netflix’te yeni sezonda yayınlanacak The Witcher dizisinde Yennefer rolünde  Belçim Bilgin’i mi izleyeceğiz. Gelen haberlere göre Netflix’in yeni sezon dizisi The Witcher’da cast ve oyuncu kadrosu çalışmaları sürüyor. Cast çalışmaları kapsamında dizinin Yennefer rolü için Belçim Bilgin’e de rol teklifi geldi. Peki Belçim Belgin bu teklifi kabul edecek mi? Belçim Bilgin’i yeni sezonda Netflix’in yeni dizisi The Witcher’da izleyebilecek miyiz? 

Netflix yeni sezon için bomba gibi bir diziye geliyor! The Witcher dizisiyle yepyeni bir efsane yaratmak isteyen Netflix’te yeni sezon öncesi dizi çalışmaları sürüyor. Halen süren çalışmalar kapsamında The Witcher oyuncu kadrosu için birçok ünlü oyuncuya teklif götürülüyor! Türkiye’den Yılmaz Erdoğan’ın eşi güzel oyuncu Belçim Bilgin’e de The Witcher dizisinde Yennefer rolü için teklif geldi! Gelen duyumlara göre şuan dizinin yapım ekibi ile Belçim Bilgin arasında görüşmeler sürüyor. Eğer bu görüşmeler olumlu sonuçlanırsa yeni sezonda The Witcher dizisinde Belçim Bilgin’i izleyebileceğiz. Yennifer karakterini oynaması için gelen teklife şuan için Belçim Bilgin’in ne yanıt vereceğini bilemiyoruz. Ancak yeni sezonda Yennifer rolünün Belçim Bilgin’e çok yakışacağı da bir gerçek… Bakalım görüşmeler nasıl sonuçlanacak, hep birlikte göreceğiz.

THE WITCHER VE BELÇİM BELGİN…

The Witcher için sıkı bir ön hazırlık çalışması halen sürüyor. Yeni sezonda Netflix’te yayınlanacak dizi için oyuncu seçmeleri de ince elenip sık dokunuyor. Bu anlamda Türkiye’den Belçim Bilgin’e teklif gelmesi de sürpriz değil. Hem güzelliği hem de oyunculuk yeteneğinin yanı sıra aksanıyla da The Witcher’da Yennifer karakterini canlandırabilecek liyakatta biri olduğunu ispat eden Belçim Bilgin Türkiye’yi gururlandırabilir.

The Witcher’ın yeni sezonda Netflix platformunda yayın hayatına başlayacağı çok önceden açıklanmıştı. Şuan için halen oyuncu kadrosu ve senaryo konusunda çalışmalar sürüyor. Bakalım Türkiye’den Belçim Bilgin’de dizi ekibine katılacak mı? The Witcher’ın yeni sezonda en çok izlenen diziler arasına girmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı