Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

The Walking Dead 9. sezon ne zaman başlayacak

Dizi Haberleri

9 Temmuz 2018 Pazartesi 11:18:23

The Walking Dead 9. sezon ne zaman başlayacak

Sevilen yabancı diziler listesinde birinciliği zorlayan The Walking Dead’in 9. sezonu ne zaman başlayacak? The Walking Dead tutkunları heyecan dolu 8. sezonun ardından 9. sezonu beklemeye başladı bile! Peki The Walking Dead 9. sezonda hangi oyuncular yer alacak, yeni oyuncular olacak mı? The Walking Dead 9. sezonda neler olacak? The Walking Dead 9. sezona dair tüm detayları sizler için derledik…

İlk bölümü ve ilk sezonu 2010 yılında yayınlanmaya başlayan yabancı dizi The Walking Dead’de 9. sezon heyecanı yaşanıyor! 8. sezonu halen yayınlanmaya devam eden dizinin 9. sezon hazırlıkları hızlı başlamıştı. 2018 Ocak ayında 9. sezonun yayınlanacağına dair resmi açıklama da yapılmıştı. The Walking Dead 8. sezonun bitiminin ardından hemen 9. sezon çekimlerine başlanarak dizinin merakla beklenen yeni sezonu için çalışmalar tam gaz sürecek. 8. sezonda umduğunu bulamayan ve reytinglerde istediğini elde edemeyen The Walking Dead, 9. sezonuyla iddialı gelmek istiyor!

THE WALKING DEAD SON BÖLÜM İZLE

The Walking Dead’in 8. sezon bölümleri halen sürüyor. Yeni sezon için hazırlıklarsa tam gaz devam ediyor. The Walking Dead yeni sezonun büyük heyecana sahne olması bekleniyor. The Walking Dead Wrath bölümü ABD’de 15 Nisan’da, Türkiye’de ise 16 Nisan’da yayınlanacak.

THE WALKING DEAD 9. SEZONDA NELER OLACAK? 9. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

The Walking Dead 8. sezon halen devam ediyor… Bu da 9. sezon için yapılabilecek birçok tahmini boşa çıkartan bir gelişme. Bu yüzden 8. sezon devam ederken The Walking Dead 9. sezonla ilgili bir yorum yapmak gerçekten güç. Yine de sıkı The Walking Dead takipçileri yeni sezon öncesinde bir takım çıkarımlarda bulunabilir. Şunu söylemek gerekirse yeni sezonda oyuncu kadrosunda birçok değişiklik görebileceğiz, bazı ayrılıklar seyircileri üzebilir.

9. SEZONDA ‘LAUREN COHAN’ İDDİASI

Yeni sezonda dizinin Lauren’inin olmayacağı öngörülüyor. The Walking Dead’in yıldızı Lauren Cohen, birçok yapımdan teklif almaya halen devam ediyor. Birçok yapım şirketinden yeni projeler için başrol ve yüksek kazançlı teklifler alan Lauren Cohen’in kararına göre yeni sezonda The Walking Dead kadrosunda olup olmayacağı kesinleşecek. The Walking Dead yapım şirketi AMC Lauren Cohan’i kaptırmamak için oyuncu ve menajeriyle görüşmeleri sürdürüyor.

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı