Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

The Walking Dead 9. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri

29 Temmuz 2018 Pazar 11:55:23

The Walking Dead 9. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

The Walking Dead 9. sezon fragmanı yayınlandı, yeni sezonun ne zaman başlayacağı da belli oldu! Dünyada ve ülkemizde milyonlarca dizi tutkununu ekranlara kilitlemeyi başaran The Walking Dead dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak? The Walking Dead 9. sezon fragmanı yayınlandı mı? The Walking Dead 9. sezona dair bilinen tüm detayları sizler için araştırdık…

Dünya üzerinde milyonlarca hayrana ve izleyiciye sahip olan The Walking Dead dizisinin 9. sezonuna dair detaylar belli oldu. The Walking Dead tutkunlarının merakla beklediği yeni sezon fragmanı yayınlandı, yeni sezon başlangıç tarihi belli oldu! Peki The Walking Dead 9. sezon ne zaman başlayacak? Başrol oyuncusu Andrew Lincoln, dizinin Rick Grimes’in son sezonu olacak 9. sezon, 9 Ekim 2018 tarihinde gösterime girecek!

The Walking Dead 9. sezonun yayınlanan ilk fragmanı yaklaşık 6 dakika uzunluğunda. Fragmandan da kolayca anlaşılıyor ki yeni sezonda yine çatışmalar izleyeceğiz. Ticari işlerin ve zombi istilasından kurtulup hayatta kalmayı başarabilenlerin oluşturduğu topluluğun başında yer alan Rick ile Maggie ve Darly, yeni düzenden hoşnut değildir. Hukukun düzenli ve sistematik bir yapıya kavuşturulamaması nedeniyle mevcut düzenden hoşnut olmayan Maggie ile Darly, Rick’in vizyonuna ket vuracak!

THE WALKING DEAD 9. SEZON FRAGMANI 

The Walking Dead 9. sezonu yine büyük heyecana sahne olacak. Birbirinden heyecanlı bölümleriyle The Walking Dead 9. Sezon 9 Ekim 2018 tarihinde ilk bölümüyle gösterime girecek! The Walking Dead tutkunları 9 Ekim 2018 tarihini iple çekiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı