Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

The Masterpiece: Bryan Cranston, James Franco’nun ‘The Room’unda’ kendisini oynayacak

Film Haberleri

4 Ocak 2017 Çarşamba 09:59:20

The Masterpiece: Bryan Cranston, James Franco’nun ‘The Room’unda’ kendisini oynayacak

James Franco hem kamera önü hem de kamera arkasında oldukça meşgul. Kendisinin geminin dümeninde olduğu yeni projesi Tommy Wiseau’nun “The Room”unun hayali bir versiyonu olan “The Masterpiece”.

the masterpiece

Franco Greg Sestero’nun “The Disaster Artist” kitabının uyarlamasının, hem yönetmeni, hem oyuncusu oyuncusu, hem de filmde rol alacak diğer yıldız ise yine kendisini oynayacak olan Franco’nun “Why Him?” yıldızı Bryan Cranston. (oyuncular arasında Franco’nun kardeşi Dave, Seth Rogen, Josh Hutcherson, Zac Efron, Hannibal Buress ve Jacki Weaver de bulunuyor).

Franco, South China Morning Post’a, “‘Why Him?’ ile bir şeyler yapabilmek için 8 ayımızı harcadık ve Bryan’dan ‘In Dubious Battle’da şerifi oynamasını istedim ve ardından ‘The Masterpiece’i yönettim ve kendisi de aynısını yaptı” diye bir açıklamada bulundu.

Filmde onun, “Kendisini oynamasını istedim ve gerçekten de 2000’li yılların başındaki kendisini oynayacak. Bu yüzden ‘Malcolm in the Middle’dan Bryan Cranston olacak. Sinema sevgisinden ötürü diğer sanatçıları desteklediğini de belirtti.”

Her ne kadar oyuncu kadrosu alışılmadık da olsa, Franco, Walter White’a dünyayı tanıtmadan önce de Cranston’un iyi bir komedyen olduğuna dikkat çekiyor.

Breaking Bad’den sonra insanların bu harika komedyen Bryan’ı unuttuğunu düşündüm. Yıllardır kendisinin de yaptığı buydu zaten. ‘Why Him?’ filmini çekerken Bryan bana, “Son zamanlarda en çok eğlendiğim şey bu oldu” demişti.

Warner Brothers “The Masterpiece” filmini 2017 yılında gösterime sokacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı