Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tekirdağ Çorlu Tren Kazasında Kaç Kişi öldü? İsimleri belli mi

Genel

8 Temmuz 2018 Pazar 20:10:25

Tekirdağ Çorlu Tren Kazasında Kaç Kişi öldü? İsimleri belli mi

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 8 Temmuz tarihinde meydana gelen kazada toprak kayması oldu. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada kazada kaç kişi öldü? Ölenlerin isimleri belli mi? Tekirdağ Çorlu kazasında son dakika gelişmeleri sizler için derledik.

Tekirdağ Çorlu ilçesinde meydana gelen kazada kaç kişi yaralandı? Kaç kişi öldü. Muhabirlerden gelen haberlere göre kazada ölü sayısı oldukça fazla. 360 yolcuyula Halkalı yönüne doğru sefere başlayan tren Sarıgöl yakınlarında aşırı yağış nedeniyle oluşan toprak kayması nedeniyle devrildi. Arama kurtarma ekipleri çalışmalara devam etsede bölgeye girilemiyor. AFAD ve Ambulans helikopterle çalışmalar sürüyor.

Tekirdağ Çorlu Tren Kazasında kaç kişi öldü?

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, yaralı ve can kayıplarını sayısını net olarak açıklayamıyoruz dedi. Menfez altında gerçekleşen tren kazasını sonrası Başbakanlıktan yapılan açıklamada ölülerin sayısı oldukça fazla, yaralılara ilk müdahale de yapılıyor. Hastaneye taşımalar da sürüyor. Ancak toprak nedeniyle ambulanslar bölgeye gidemiyor.

Yaralıları ambulansa taşımaya vatandaşlarda yardım ediyor. Yaralı sayısına dahil net bir belirleme de yok. Konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da açıklamalarda bulundu. Fazla ölen kişi var, hepsine Allah’tan rahmet diliyorum dedi.

Tekirdağ Çorluda Tren Yoldan Nasıl çıktı?

Yağış nedeniyle Menfez Altı Toprak kayması sebebiyle tren yoldan çıktı. Son dakika gelen haberde Kaza bölgesine araç giremese de yaralıların bir çoğunu çıkartıklarını dile getirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı