Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tecavüzcü Coşkun lakaplı Coşkun Göğen ameliyat oluyor

Magazin

5 Eylül 2017 Salı 23:28:22

Tecavüzcü Coşkun lakaplı Coşkun Göğen ameliyat oluyor

Oynadığı ‘tecaüvüzcü Coşkun’ rolü ile Türk sinemasının efsanelerine arasına giren, usta oyuncu Coşkun Göğen, sağlık durumu ile ilgili olarak üzücü bir mesaj yayınladı.

Tecavüzcü Coşkun lakaplı Coşkun Göğen ameliyat oluyor

Aort anevrizması yani genişlemesi nedeni ile 6 saat sürecek bir ameliyata girecek olan 73 yaşında ki Coşkun Göğen, ameliyatın riskli olduğunu ama doktorunun kendisine umut verdiğini söyledi.

Tanıtımını yaptığı hastanede kendisine check-up yaptıran usta oyuncu, kalp damarlarının tıkandığını öğrendi. Kalp damarlarında ki tıkanıklık nedeni ile anjiyo olan isme, doktorlardan aort anevrizması teşhisi konulması sonrasında, yeniden ameliyat olması gerektiği bildirildi.

Doktorların bu tavsiyesine kulak veren Coşkun Göğen, “Başka bir doktora daha muayene olduktan sonra ameliyat olmayı kabul ettim” dedi.

Açıklamalarına devam eden Göğen, “Kalbe giden en büyük damar olan aortta şişme olmuş. Yarın 6 saate yakın sürecek bir ameliyata gireceğim. Allah yolumuzu açık etsin. Bu riskli bir şey. Ama doktorum bana moral veriyor. Yaş 73 yani, hayırlısı olsun. Kendimi doktorlara emanet edeceğim” diyerek, sağlık durumu ve gireceği ameliyatı net bir şekilde açıkladı.

Usta oyuncuyu camiadan Peker Açıkalın, Engin Evin, kaleci Yaşar, Kartal Kaan gibi arkadaşları ise hastanede yalnız bırakmayıp ziyaret etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı