Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tayanç Ayaydın: Hasta değilim ama hasta sanıyorlar

Magazin

18 Aralık 2017 Pazartesi 21:35:32

Son Güncelleme: 18/12/2017 23:45:56

Tayanç Ayaydın: Hasta değilim ama hasta sanıyorlar

Tayanç Ayaydın bugün Emre Saygı’nın programına konuk oldu.

Ekranların sevilen oyuncularından olan Tayanç Ayaydın, son zamanlarda ekranlarda aktif olarak boy göstermiyor. Söz konusu Tayanç Ayaydın’ın son zamanlarda imaj ve saç stilini değiştirmesi ile birlikte çevresinden de olumlu ve olumsuz binlerce yorum aldığı ifade ediliyor. Bugün kendisi Emre Saygı’nın programına konuk olarak hakkında merak edilen sorulara yanıt veren Tayanç Ayaydın, kendisinin saçını kazıtmasının hemen ardından kilo vermesi ile birlikte ciddi bir şekilde ”sokakta yürürken sen hasta mı oldun?” sorusunu sorduklarını belirtiyor.

”Komşum Çok Üzülmüştü”

Tayanç Ayaydın, açıklamalarında kendisinin bu şekilde saçını kazıtması ve genel olarak kilo vermesinin hemen ardından komşusunun da kendisine karşı ”hasta oldun diye çok üzüldüm” dediğini ifade eden Ayaydın, bu konuda bu aralar her gördüğü kişinin kendisine bu yönde sorular sorduğunu ifade etti.

Ekranlarda pek fazla aktif boy göstermemesi sorusunun sorulmaması tepki çekerken, hayranlarının yeni dizilerde Tayanç Ayaydın’ı görmek istedikleri ve bu yönde talepleri olduğu bilindiği biliniyor. Yeni yaz dizilerinde boy gösterebilecek olduğu tahmin edilen oyuncunun daha önce birçok dizide aktif rol aldığı ve hala daha bu yönde çalışmaları olduğu biliniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı