Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan’ın Bebeğinin İlk Görüntüleri – Liya Tevetoğlu bebek Fotoğrafı

Magazin

14 Temmuz 2018 Cumartesi 00:43:40

Son Güncelleme: 14/07/2018 00:44:39

Tarkan’ın Bebeğinin İlk Görüntüleri – Liya Tevetoğlu bebek Fotoğrafı

Süper star Tarkan ve eşinin ilk bebeklerinin görüntüsü paylaşıldı! Daha önce baba olacağını sosyal medya hesaplarından yaptığı videolu paylaşımla duyuran Tarkan’ın bebeği Liya’nın fotoğrafları basına sızdı. Ülkemizin en tanınan sanatçılarından süperstar Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nun ilk bebekleri Liya’nın fotoğrafları yayınlandı. 

Baba olacağını sosyal medyadan yaptığı videolu paylaşımla duyuran Tarkan bebeğine kavuştu! Olay ‘Babalık’ videosuyla gündeme oturan Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nun ilk bebekleri dünyaya geldi! Almanya’da bulunan çiftten Pınar Tevetoğlu’nun sancılarının ağırlaşmasıyla Tarkan eşini hemen Moers Bethanien Hastanesi’ne kaldırdı! Burada doğum sancıları yoğunlaşan anne Pınar Tevetoğlu doğum yaptı.

Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çiftinin ilk bebekleri kız oldu. Çiftin ilk bebeklerine ‘Liya’ ismini vereceği öğrenilirken Liya’nın fotoğrafları da ortaya çıktı. Minik Liya’nın ilk fotoğrafları resmen basına sızdı.

TARKAN İNSTAGRAM HESABINDAN DUYURDU!

İlk kez baba olan Tarkan, instagram hesabından kızı Liya ile ilgili bir paylaşımda bulundu ve kızının küçük bir fotoğrafını paylaştı! Tarkan’ın instagram paylaşımında “Kızımız “Liya” dünyaya geldi 🙂 Güneş gibi doğdu hayatımıza. Tarifi kelimelerle mümkün olmayan çooook güzel duygular içindeyiz..” notu da yer aldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı