Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan’a büyük darbe: ”Beni Çok Sev” şarkısı çalıntı çıktı

Magazin

26 Aralık 2017 Salı 15:43:56

Son Güncelleme: 26/12/2017 14:55:11

Tarkan’a büyük darbe: ”Beni Çok Sev” şarkısı çalıntı çıktı

Beni Çok Sev şarkısının çalıntı olduğu iddia ediliyor.

Süperstar Tarkan bugün sabah uyandığında şoke oldu. Ünlü şarkıcı hakkında iddia edilene göre ”Beni Çok Sev” şarkısının çalıntı olduğu ve bu şarkının yayından kaldırılması adına hakkında dava açılacak olduğu iddia edildi. Bu dakikaya kadar sosyal medya hesaplarından açıklama yapmayan Tarkan, şarkı ile ilgili bir yorum yapmamayı tercih etti.

Yılın şarkısı ödülünü alan ”Beni Çok Sev” ile ilgili olarak yapılan açıklamalar sosyal medyayı da beraberinde karıştırdı. Sosyal medya kullanıcıları şarkı yüzünden birbirlerine yüklenirken, bazı kullanıcılar bunun yeni moda olduğunu ve karalama kampanyalarının derhal durdurulması gerektiği uyarısında bulundu. Türkiye’nin önde gelen müzik devlerinden ise konuya dair herhangi bir açıklama yapılmadığı gözlemlendi.

”Ellerim Uğruna”

30 yıl öncesine kadar giden çalıntı iddiaları Ayşe Mine’nin ”ellerim uğruna” şarkısı ile benzediği ve derhal MSG tarafından yapılacak olan inceleme sonucunda yayından kaldırılması, telif haklarının ödenmesi ve gerekli yaptırımlara çarptırılması gerektiği iddia edildi. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları da şarkının aynı benzerlikte olduğunu ve Tarkan’ın gerçekten şarkıyı çalmış olabileceği iddiası ile şimdiden suçlamış durumda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı