Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan yılın ilk konserini Darüşşafaka yararına verdi!

Kültür Sanat

19 Şubat 2017 Pazar 16:56:17

Son Güncelleme: 19/02/2017 16:57:22

Tarkan yılın ilk konserini Darüşşafaka yararına verdi!

Mega Star Tarkan, 2017 yılının ilk konserini Darüşşafaka Eğitim Kurumları yararına verdi. İstanbul’da Volkswagen Arena’da verdiği konserde, en sevilen şarkılarını seslendirirken, mega star’ın konser biletleri haftalar öncesinden tükenmişti.

Tarkan yılın ilk konserini Darüşşafaka yararına verdi!

Darüşşafaka Eğitim Kurumlarına yararına verdiği konserde 6 bin kişiye hitap eden megastar’a konseri boyunca hayranları eşlik etti. Eski şarkılarını seslendirmesi nedeni ile de hayranlarına mesaj göndermeyi ihmal etmedi.

En sevilen eski şarkılarını seslendirdiği için, “Eski ve yeni şarkıları karışık söylüyorum ama sanmayın ki yeni albüm yolda değil. Üzerinde 3-4 yıldır çalıştığım bir pop albümü geliyor. Albüm konusunda içim çok rahat. Sizlere layık olacak şarkıların yer aldığı albüm geliyor. Yolda derken uzak sanmayın. Yeni pop albümüm sıcaklar gelince çıkacak” açıklamalarında bulundu.

Darüşşafaka yararına verilen konserden elde edilen gelir ile sanat merkezi açılacağı öğrenildi.

Açılacak olan sanat merkezi’nde piyano, keman, çello, saksafon, perküsyon odaları, şan eğitimi, resim, heykel atölyeleri ve drama salonunun bulunacağı belirtildi.

New York taksilerini vereceği konser’e ilişkin reklamlarla döşeyen megastar Tarkan, 2-3 Mart’da New York, 5 Mart tarihinde de Los Angeles’ta konser vermeye hazırlanıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı