Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tarkan ve Eşi, Bebekleri Liya için Online Dadı Arıyor!

Magazin

4 Ağustos 2018 Cumartesi 12:55:27

Son Güncelleme: 04/08/2018 12:23:56

Tarkan ve Eşi, Bebekleri Liya için Online Dadı Arıyor!

Ünlü şarkıcı Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, yeni doğan Liya Bebek için online ortamda internetten dadı adaylarını araştırıyor! Liya bebek için dadı arayışları başladı… Peki Liya’nın dadıcısı için aranan şartlar ne? Pınar Tevetoğlu nasıl bir dadı istiyor?

Megastar Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, yeni doğan bebekleri Liya için dadı aramaya başladı! İlk zamanlar dadıya karşı oldukları ve bebeklerini kendilerinin büyüteceği iddia edilen Tarkan – Pınar Tevetoğlu çiftinin dadı için internet üzerinden arayışa girdiği ortaya çıktı! Peki çift, Liya bebekleri için nasıl bir dadı arıyor? Şartları ne? Ne kadar maaş verecekler?

Ünlü şarkıcı Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu’nun bebekleri Liya için dadı tercihi ilk olarak yabancı ve deneyimli dadı adaylarından yana olacak! Sırp, İngiliz ve Amerikalı dadı adayları üzerinde yoğunlaşan çift dolgun bir maaş da verecek. Çiftin bebekleri Liya, geçtiğimiz aylarda sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmiş ve ünlü şarkıcı Tarkan ilk kez baba olma heyecanı yaşamıştı.

LİYA BEBEĞE DADI GELİYOR!

Liya bebek için dadı adayları ince elenip sık dokunuyor. Anne Pınar Tevetoğlu kızı Liya için en iyi ve en güvenilir dadıyı seçmeye kararlı. Son yıllarda çok sayıda ayyuka çıkan “Vahşi Dadı” haberlerinin ardından Pınar Tevetoğlu acele karar vermek istemiyor. En iyi dadı için internet üzerinden dadı ilanları da verildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı