Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tamer Karadağlı’nın instagram hesabı çalındı, yayın yasağı getirtti

Genel

25 Ağustos 2017 Cuma 20:04:42

Tamer Karadağlı’nın instagram hesabı çalındı, yayın yasağı getirtti

Çocuklar Duymasın’ın taş fırın erkeği Haluk’u canlandıran başarılı oyuncu Tamer Karadağlı’nın sosyal medya sitesi instagram hesabı 3. kişilerin eline geçti. Avukat’ı hemen yayın yasağı getirdi.

Tamer Karadağlı'nın instagram hesabı çalındı, yayın yasağı getirtti

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı’nın instagram hesabı hacklenince, ünlü oyuncu avukatı aracılığı ile hesabında gerçekleşen fotoğraf, yazışma gibi tüm unsurların yazılı ve görsel basında yayınlanmaması için yayın yasağı getirtti.

Avukat Selma YILDIZ, bu durumu ve mahkemeden aldırttıkları kararı yaptığı bir açıklama ile duyurdu. İşte Yıldız’ın o açıklaması:

Müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram resmi hesabı çalınmış olup müvekkilimin sosyal medya hesabının tüm şifreleri, bu hesabındaki tüm özel yazışmaları ve fotoğrafları isteği dışında 3. şahısların elinde bulunmaktadır.

Müvekkilimin tamamen özel hayat kapsamı içinde kalan bu görsellere ve yazılara müdahale etme, tahrif etme, onun adına başkalarıyla yazışma, onun adına paylaşım yapma ve tüm bunların müvekkilimin isteği dışında kamuoyuna yayılması tehdidi kaçınılmazdır.

Bu nedenle müvekkilim Tamer Karadağlı’nın Instagram hesabındaki tüm özel konuşmalarının, yazışmalarının ve resimlerinin tüm yazılı, görsel basın ve internet sitelerinde yayınlanması İstanbul 21. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin 2017/38 D. İş ve 2017/38 K. sayılı mahkeme kararı ile durdurulmuştur. Karar ekte yer almaktadır.

İşbu kararın önemle uygulanmasını aksi takdirde uygulamayanlar hakkında tarafımızca hukuki ve cezai tüm yasal yollara başvurulacağını ihtaren bildiririz.

Gereğinin yapılmasını saygıyla talep ederiz.

Tamer KARADAĞLI Vekili Av. Selma YILDIZ”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı