Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ ekranlara geri dönüyor

Dizi Haberleri

4 Nisan 2017 Salı 14:49:50

Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ ekranlara geri dönüyor

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisi ile gönüllerde taht kuran Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı, aynı projede yer aldıkları bir sit-com ile geri dönüyorlar.

Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ ekranlara geri dönüyor

Büyük bir keyifle izlenen Çocuklar Duymasın, yıllar sonra çocukların büyümüş hali ile ekranlara geri dönmüş ama ilk serisi gibi ilgi görmemiş, bu nedenle de final yapmıştı.

Çocuklar Duymasın ardından Pınar Altuğ hiç bir projede yer almasa da, Tamer Karadağlı çeşitli sinema filmleri ile beyazperde de boy göstermişti.

Altuğ ve Karadağlı, Türkmax, Star ve Fox ekranlarında, Demet Evgar ve Emre Karayel’in birlikte rol aldıkları 1 Erkek 1 Kadın benzeri bir sit-com ile izleyici karşısına çıkacaklar.

Çocuklar Duymasın’da olduğu gibi, sit-com’un yapımcılığını da Birol Güven üstlenirken, Karadağlı ve Altuğ, yine Meltem ve Haluk karakterini canlandıracaklar ve oyuncu olarak yalnızca kendileri yer alacak.

Çalışmalarına devam eden proje ile ilgili tarih, kanal gibi bilgiler henüz paylaşılmazken, Eylül ayında ekranlara geleceği tahmin ediliyor.

Star Tv’de Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer’in birlikte rol aldıkları bir sit-com’u önümüzdeki dönemde ekranlara taşıyacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı