Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Talihsizlikler Seda Akgül’ün yakasını bırakmıyor!

Yaşam

22 Ağustos 2017 Salı 18:59:30

Talihsizlikler Seda Akgül’ün yakasını bırakmıyor!

Kısmetse Olur programı ile hatrı sayılır bir izleyici kitlesi yakalayan başarılı sunucu, geçtiğimiz haftalarda Fox ekranlarında sunmaya başladığı Ne Seninle Ne Sensiz programına da verdi.

Talihsizlikler Seda Akgül'ün yakasını bırakmıyor!

Fox ekranlarında sunmaya başladığı program için, kısa bir tatil diyerek ara verdiklerini açıklayan ünlü sunucu, daha sonra da işlettiği kafeyi kapattı.

Televizyon programının format sorununu aşmak amacı ile tatile girmiş olduğu tahmin edilirken, kafesini ise iyi bir işletmeci bulamadığı gerekçesi ile kapatmıştı.

Kısa bir süre öncede zehirlenen ünlü sunucu, sosyal medya hesabından yaptığı pozitif paylaşım ile, takipçilerinin takdirini topladı.

Seda Akgül instagram hesabından şu mesajı yayınladı: “Yapmamız gereken tek şey gülümsemek. Güneş tutulması bana çok iyi geldi. Ufak bir zehirlenme geçirip bütün gün uyumuştum. Sonra uyandığımda telefonda 3 güzel haber vardı. Sonra fark ettim ki öfkelendiğim insan ve durumlara artık tepkisizim. Ve fark ettim ki sevdiklerim ve hatta henüz tanımadığım birçok insan da beni seviyor. Hepimiz çok şanslıyız. Sadece var olmak bile buna neden. Günaydın.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yaşam

Yukarı