Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Talihsiz Kenan Doğulu!

Kültür Sanat

17 Ağustos 2017 Perşembe 09:49:50

Talihsiz Kenan Doğulu!

Ünlü pop şarkıcısı Kenan Doğulu, bu yaz Harbiye Açıkhava’da 2. konserini verdi. Geçtiğimiz konserinde bir takım talihsizlikler yaşayan başarılı şarkıcı, bu kez tedbirini aldı!

Talihsiz Kenan Doğulu!

Geçtiğimiz günlerde Alaçatı’da vereceği konser için deniz helikopteri isteyen ünlü şarkıcı, bu yaz Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda ikini konserini verdi.

Geçtiğimiz konserde boşluğa düşerek sevenlerini bir anlığına korkutan ünlü şarkıcı bu sefer tedbrini aldığını esprili bir şekilde dinleyenleri ile paylaştı.

Geçtiğimiz konserde düştüğü sahne boşluklarını mazgallarla kapattırtan Doğulu, “Son Harbiye konserimiz ne güzel geçti, tekrar yapalım. Onlar da bana ‘Kenan sen düşme yeter, konseri yaparız’ dedi. O yüzden sahneye ızgara attırdım. Biraz sonra sizlere mangal yapacağım!” dedi.

3 saat süre ile sahnede kalan ünlü şarkıcı, bu seferde Susma şarkısını seslendirdiği esnada kemeri kopan gitarını yere düşürdü.

Konser’inde Mirkelam ile birlikte düette yapan Doğulu, Mirkelam Şarkıları albümünde seslendirdiği Tavla şarkısını da Mirkelam ile birlikte söyledi.

Kenan Doğulu’yu dinlemeye gelenler arasında, Edis, Tuvana Türkay, Beyza Şekerci-Engin Hepileri çifti, İpek Erdem ve Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan da bulunuyordu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı