Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Talat Bulut Yasak Elma 2. Sezonda Oynayacak mı?

Dizi Haberleri

2 Ağustos 2018 Perşembe 21:17:07

Talat Bulut Yasak Elma 2. Sezonda Oynayacak mı?

FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’da neler oluyor? Geçtiğimiz sezon, Yasak Elma sezon finalinde sahnelerden çok Talat Bulut’un 19 yaşındaki bir set çalışanını taciz ettiği iddiası gündeme bomba gibi oturmuştu! Bu iddiaların ardından Talat Bulut’un Yasak Elma 2. bölümde oynayıp oynamayacağı merak ediliyor. Talat Bulut Yasak Elma 2. sezonda yer alacak mı? Sizler için araştırdık…

FOX TV ekranlarında yayınlanan ilk sezonuyla ekranlara kilitlemeyi başaran Yasak Elma dizisinin 2. sezon hazırlıkları sürüyor! Kısa bir süre sonra 2. sezon çekimlerine başlayacak dizide Talat Bulut muammasının çözülmesi bekleniyor! Son olarak Mahsun Kırmızıgül’ün duyurduğu Mucize 2’de yer alacağı açıklanan Talat Bulut, Yasak Elma’nın 2. sezonunda rolüne devam edecek mi? Taciz iddialarının ardından Talat Bulut tekrar Yasak Elma dizisinde rol almayı sürdürecek mi?

Geçtiğimiz sezon, Yasak Elma sezon finali bölümüyle Talat Bulut’un 19 yaşındaki genç bir set çalışanını taciz ettiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü! Talat Bulut bunu ilk ağızdan yalanlasa da Yasak Elma dizisinin kadın başrol oyuncuları Şevval Şam ve Eda Ece ile dizinin kadın set çalışanları Talat Bulut’a karşı tavır almıştı! Mahsun Kırmızıgül’ün Mucize filminde yer alan ve Mucize 2 filminde de yer alacağı öğrenilen Talat Bulut’un Yasak Elma dizisine devam edip etmeyeceği ise çok tartışılıyordu!

CENGİZ SEMERCİOĞLU TALAT BULUT’UN OYNAYIP OYNAMAYACAĞINI YAZDI!

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında Talat Bulut’un Yasak Elma dizisine devam etmeyeceğini, Talat Bulut’un yerine 2-3 isimle görüşmelere bile başlandığını açıkladı! Talat Bulut yerine kimin geleceği ise merak ediliyor. Bir de Yasak Elma dizi severlerinin ve oyuncu kadrosundaki diğer oyuncuların Talat Bulut’a karşı tavır takındığı ve önümüzdeki sezonda dizide yer almasını istemediğinin de ortaya çıkmasıyla dizinin yönetmeninin Talat Bulut’la devam etmeme kararı aldığı öğrenildi.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı