Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Talat Bulut Mucize 2 Filminin Oyuncu Kadrosuna Katıldı!

Dizi Haberleri

30 Temmuz 2018 Pazartesi 16:04:50

Talat Bulut Mucize 2 Filminin Oyuncu Kadrosuna Katıldı!

Geçtiğimiz günlerde Mahsun Kırmızıgül’ün sosyal medya hesabından paylaştığı Mucize 2 filminin oyuncu kadrosuna son ayların tartışmalı ismi Talat Bulut katıldı! FOX TV’nin Yasak Elma dizisinin sezon finaline kısa bir süre kala bir set çalışanını taciz etmekle itham edilen ve olay adam haline gelen Talat Bulut’un Mucize film serisinin ikinci filminde yer alıp almayacağı tartışılıyordu! Talat Bulut’un Mucize 2 filminde yer alacağı öğrenildi.

Mahsun Kırmızıgül’ün instagram hesabından duyurduğu Mucize 2 Filminin oyuncu kadrosuna Talat Bulut’ta katıldı. Talat Bulut, bilindiği üzere Mucize filminde de rol almıştı. Serinin 2. filminde rol alıp almayacağı tartışmalı olan Talat Bulut’un Mucize 2’de yer alacağı kesinleşti. Geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşen bir iddia Talat Bulut’a zor günler yaşatmıştı! FOX TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma’da taciz iddiaları can sıkmıştı. Talat Bulut’un Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda yer alıp almayacağı da henüz kesinlik kazanmadı.

Talat Bulut’un Yasak Elma dizi setinde genç bir çalışanı taciz etmekle suçlanan Talat Bulut’un yeni sezonda hiçbir projede yer almayacağı iddia edilmişti. Hatta birçok prodüksiyon şirketi Talat Bulut’la çalışmayacaklarını açıklamıştı. Ancak son gelen habere göre Talat Bulut, Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğinde çekilecek Mucize 2 filminde yer alacak.

MUCİZE 2 FİLMİ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK?

Bir Mahsun Kırmızıgül filmi olan Mucize 2, 2019 Mart ayında vizyona girecek. Mucize filminde Mahir öğretmen rolünde izlediğimiz Talat Bulut, serinin ikinci filmi Mucize 2’de de Mahir öğretmen karakerini oynayacak. 2015 Yılında vizyona giren Mucize filmi büyük ses getirmiş, gişede de iyi sonuçlar elde etmişti. 2019 Mart ayında vizyona girecek Mucize 2 filmi de şimdiden büyük merak uyandırmayı başardı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı