Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

TAFF’dan Asker filmi: BÖLÜK

Film Haberleri

2 Eylül 2017 Cumartesi 11:52:42

TAFF’dan Asker filmi: BÖLÜK

Bugüne kadar korku, komedi, romantik gibi pek çok filmi vizyona taşıyan TAFF Pictures, başarılı yönetmen Aytaç Ağırlar’ın yöneteceği asker konulu bir filmi beyazperde’ye taşıyor. Ekim ayında vizyona girecek film için adeta yeniden bir kışla inşa edildi.

TAFF'dan Asker filmi: BÖLÜK

4N1K, Şansımı Seveyim gibi vizyonda olan filmler yanı sıra, Ay Lav Yu Tuu, Kardeşim Benim 2, Ölümlü Dünya gibi filmleri de vizyona sürecek olan TAFF Pictures, asker konulu bir film hazırlıyor.

Genç oyunculardan oluşan filmde, yönetmen koltuğunda oturan Aytaç Ağırlar (İncir Reçeli) aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme aldı. Filmin çekileceği arazi de ise hummalı bir çalışma yürütüldü.

1.5 ay süren çalışmalarda, 5 yıl önce terk edilmiş 400 dönümlük arazi içerisinde bulunan bir kışla tekrardan restore edildi. Kışla’nın yapımında 600 metrekare cam, 20 metreküp kereste ve çeşitli boylarda 15 ton demir kullanılırken, elektrik ve tesisat tekrardan kullanılır hale getirilerek, arazi zeminine 50 metreküp beton ve 4 tır dolusu mıcır döküldü.

20 Ekim 2017’de vizyona girmesi planlanan filmde, Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Alina Boz, Aykut Akdere, Selim Akgül, M. Uğur Civaner, Salih Usta, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali gibi genç oyuncular yer alırken, bu isimlere usta oyuncu Avni Yalçın’da eşlik ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı