TV 8 ekranlarında yayınlanacak olan Süslü Korkuluk dizisi yeni sezon dizileri arasında yer alıyor. İlk fragmanı yayınlanan Süslü Korkuluk dizisinin yeni sezon dizileri arasında en iddialılar arasında yer alacağı söyleniyor. Süslü korkuluk dizisinin konusu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu. Ayrıca oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı da soruluyor.

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’ nın yer aldığı Süslü Korkuluk dizisi hem konusu hem de başarılı oyuncu kadrosu ile bütün ilgiyi topladı. Dizinin yayınlanan ilk fragmanı ile izleyicinin heyecanı arttı. TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Süslü Korkuluk dizisinin konusu, oyuncu kadrosu, nerede ve ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.

4_1280x720-46

Süslü Korkuluk Dizisi Konusu Ne?

TV 8 ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Süslü Korkuluk dizinin ilk fragmanı yakın geçmişte yayınlandı. Dizinin yayınlanan fragmanı ile dizi hem oyuncu kadrosu açısından hem de konusu bakımında ilgi odağı haline geldi. Yeni sezon dizisi, OGM Pictures imzalı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği Süslü Korkuluk başrol oyuncuları ile de dikkat çekti.

2022 sezonunun dizilerinden olan ve TV 8’ in de yeni dizisi Süslü Korkuluk, fragmanının geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı paylaşmıştı. Yayınlanan fragman ile bütün dikkatleri üzerine çeken Süslü Korkuluk’ un konusu da merak edildi. Dizinin konusu tam olarak belli olmamakla beraber çok güçlü bir oyuncu kadrosu olduğu söyleniyor.

Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti Yabani dizisinde çekim hatası tepki çekti

2_1280x720-54

Süslü Korkuluk Dizisi Kadrosunda Kim Var, Nerede ve Ne Zaman Yayınlanacak?

OGM Pictures imzalı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği Süslü Korkuluk dizisi yayınlanan ilk fragman ile sosyal medyada gündem oldu. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça büyük bir ilgi topladı. Dizi severler yeni sezon dizilerine başlamak için sabırsızlanıyor. Yeni sezon için birçok dizi hazırlığı yapıldı. En iddialıları arasında yer alan Süslü Korkuluk dizisinin reytingleri nasıl etkileyeceği de merak konusu oldu.

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı’ nın yayınladığı fragman ile dizinin oyuncuları da dikkat çekmişti. Dizinin başrolünde uzun zamandır ekranlardan uzak duran ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’ nın yer aldığı Süslü Korkuluk dizisinin ilk olarak Yalı Çapkını isminden uyarlama bir dizi olduğu ancak ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy senaryoyu beğenmediğinden dolayı ekibin tekrar toplanıp yeni bir senaryo yazdığı çoğu kişi tarafından biliniyor. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy, Yalı Çapkını dizisini baştan yazdırdı.

Yeni sezona iddialı bir giriş yapması beklenen Süslü Korkuluk dizisinde birbirinden önemli, yetenekli ve başarılı oyuncular yer almaktadır. OGM Pictures imzalı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği Süslü Korkuluk dizisi başrolünde Çağatay Ulusoy yer alıyor. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’ un başrol olarak belirlenmesinden sonra kadın başrol oyuncusunun da kim olacağı merak ediliyordu.

TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Süslü Korkuluk dizisinin erkek başrolü olan Çağatay Ulusoy’ a kadın başrol olarak güzel oyuncu Alina Boz partner oldu. Öte taraftan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’ un bölüm başı 450 bin TL alacağı iddiaları da gündeme gelmişti.