Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor’ın eski yarışmacısı Taner yine bir olaya karıştı

Magazin

31 Aralık 2016 Cumartesi 15:48:33

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:21:45

Survivor’ın eski yarışmacısı Taner yine bir olaya karıştı

Geçtiğimiz dönemlerde Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasının gönüllüler takımında yer alan Taner Tolga Tarlacı bir olaya daha karıştı.

survivor taner göz altına alındı

Daha önce de bir gece kulübünde bir kadını taciz ettiği gerekçesi ile 15 kişinin saldırısına uğrayıp dayak yiyen Survivor’ın eski yarışmacısı, yine benzer bir harekette bulundu. Ancak bu sefer devreye girenler polislerdi ve Tarlacı’yı yaka paça göz altına aldılar.

Simitçi’de bir kızı alı koyduğu gerekçesi ile mağdure tarafından şikayet edilen Tarlacı polisler tarafından göz altına alındı. Göz altına alınması esnasında polislerin elinden kaçması sonrasında çevredeki güvenlik birimleri durumdan haberdar edilince İstiklal caddesinde ki sivil güven timi ekiplerince tekrar yakalandı. Yakalandıktan sonra “moralim çok bozuktu, ondan kaçtım” diyerek kendisini savundu.

Adı devamlı benzer olaylara karışan Survivor’ın olay yarışmacısı Taner’in polislerin elinden kaçmaya çalışması esnasında ki yaşananları görüntülemeye çalışan basın mensupları ise sivil polis ekipleri tarafından engellenmeye çalışıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı