Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor’da Adem ve Sabriye arasında kriz!

Televizyon

21 Mart 2017 Salı 11:45:58

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:21:09

Survivor’da Adem ve Sabriye arasında kriz!

Tv 8’in reyting rekortmeni yarışması Survivor’da zaman ilerledikçe, elenme baskısı, oyunları kaybetme endişesi ve stres, yarışmacılar arasında ki gerilimin artmasına neden oluyor.

Survivor'da Adem ve Sabriye arasında kriz!

Geçtiğimiz haftalarda ‘Survivor’da aşk mı yaşanıyor’ haberlerine konu olan ünlüler takımının yarışmacıları Adem ve Sabriye arasında kavga yaşanıyor. Sabriye’ye ‘Yazıklar Olsun’ diyen Adem, aralarında ki bağı kopardı.

Bu akşam yayınlanacak olan yeni bölüme ilişkin yayınlanan fragmanda Sabriye ve Adem arasında yaşanan kavga, ikilinin fanlarını şoka uğrattı. Çünkü ikili arasında ki kavgada söylenen sözler, unutulacağa benzemiyor.

NANKÖRSÜN

Yeni bölümün fragmanında, Adem Kılıççı, Sabriye’yi nankör olmakla suçlarken, “Yazıklar olsun sana. Sana geldiğim günden beri bakıyorum. Senin için herkesi karşıma aldım. Nankör” dediği duyuluyor.

Daha sonra konuşma sırası Sabriye’ye gelince, bu sözler ile ilgili açıklama yapıyor. “Kimseye muhtaç değilim. Yalnız takılmayı düşünüyorum” diyen Sabriye, Adem ile bağları kopardığını ortaya koyuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı