Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor Yunanistan’da açık ara birinci!

Televizyon

21 Şubat 2017 Salı 13:52:55

Son Güncelleme: 21/02/2017 13:53:03

Survivor Yunanistan’da açık ara birinci!

Türkiye’de yayınlanmaya başladığı günden bu yana reyting rekorları kıran Survivor, Yunanistan’a uyarladığı formatı ile Yunan kanallarında yayınlanmaya başladı.

Survivor Yunanistan'da da açık ara birinci!

Daha önce O Ses Yunanistan programı ile de Yunan kanallarında proje yayınlatan Acun Ilıcalı’nın ses yarışması da büyük beğeni toplamış ve reytinglerde ilk sıraya yerleşmişti.

Türk televizyonlarında da rekor bir izlenme oranına sahip olan ve, hafta içi yayınları hariç hafta sonları ekrana gelen bölümleri ile devamlı reytinglerde ilk sırayı yer alan Survivor, Yunanistan’da da aynı başarıyı yakaladı.

Acun Ilıcalı, Survivor Greece için sosyal medya hesabından bu başarı ile ilgili de bir not paylaştı.

“Yunanistan’da yayınlanan ikinci yapımımız Survivor Greece ile ilk 3 yayında 3 kez ve açık farkla birinci olduk. Bir Türk yapım şirketinin tarihte ilk kez yurtdışında rating birinciliği elde etmesi Acunmedya’ya nasip oldu. Bu gururu yaşatan tüm ekibimi gönülden kutluyorum” açıklamasında bulunan Ilıcalı, bu başarıyı takipçileri ile paylaştı.

Yunanistan’da ki Survivor’ın sunucusu ile çektirdiği selfie’yi de paylaşan ünlü yapımcı, fotoğraf’a “Survivor Yunanistan 38 share aldı, bu fantastik sonuçtan dolayı tüm yapım ekibini ve sunucumuz Sakis’i kutluyorum. Seni seviyoruz” notunu düştü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı