Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor Kim Elendi? 5 Mart 2018

Televizyon

5 Mart 2018 Pazartesi 23:06:31

Son Güncelleme: 06/03/2018 00:18:40

Survivor Kim Elendi? 5 Mart 2018

Türkiye’nin en çok izlenen programı Survivor’da nefesler tutuldu. Her hafta olduğu gibi bu haftada adaya bir kişi veda edecek. Survivor’da bu hafta veda eden ismi açıklıyoruz. Gönüllüler takımında potaya giren Emre, Melih ve İpek üçlüsünden biri bu akşam vedaya edecek. Survivor’da eleme 5 Mart 2018 Pazartesi akşamı belli olacak. Herkesi özellikle All Star takımını şaşırtan elemenin detaylarını sizlere aktarıyoruz. İşte 5 Mart Pazartesi Survivor’a veda eden o isim.

Nefeslerin kesildiği bir hafta daha Survivor’da geride kaldı. Bu hafta programa veda eden isim başladığı haftadan beri takımdan ayrılan Gönüllüler takımından gelecek. Survivor’da 5 Mart Pazartesi akşamı ekrana gelen bölüm sonrası adaya veda eden isim belli oldu.

İpek, Emre ve Melih’ten biri Elenecek!

Survivor’da İpek, Melih ve Emre üçlüsünden biri adaya veda edecek. Bu hafta potada bir sürpriz var ve Cumali yok. Çünkü Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazandığı için bir isim söyledi. O isim kendisini ilk hafta adadan göndermek istediği ve kısasa kısas dediği Melih’ten başkası değildi. Bu hafta Survivor’a katılan genç Emre ve İpek diğer adaylar arasında yer aldı.

Survivor’da 5 Mart 2018 Kim Elendi?

Survivor’da tüm izleyiciler elenmesini beklediği kişiler bu hafta adaya gelen Melih ve İpek’ten birini bekliyordu. Ancak Melih ve İpek ada konseyinde yaptığı konuşma sonrası oldukça fazla SMS almayı başardı ve programa bu hafta veda eden isim Emre oldu oldu.

Survivor’da Ümit Karan fırtınası!

5 Mart Pazartesi ekrana gelen bölümde Türkiye’yi Yunanistan ve Romanya karşısında Ümit Karan ve Damla temsil etti. Ümit Karan sakatlanmak pahasına yarışmada birinci olmayı başardı. Damla 2. olsa da gözyaşlarını tutamadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı