Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor Hilmicem Yunan yarışmacı Rodanthi’yle aşk mı yaşıyor! Takip Etti

Magazin

9 Temmuz 2018 Pazartesi 01:07:37

Survivor Hilmicem Yunan yarışmacı Rodanthi’yle aşk mı yaşıyor! Takip Etti

Survivor 2018’e damga vuran ve finalde elenen Hilmi Cem İntepe’nin aşkı kim? Programda Acun Ilıcalı’nın Rodanthi seni çok beğendi açıklaması sonrası çıkınca bakarız diyen Hilmi Cem, çıkar çıkmaz ilk iş olarak Yunan yarışmacı Rodanthi’yi takibe aldı.

Survivor yarışmasıyla tanınan ve genç kızların sevgilisi haline gelen Hilmi Cem İntepe, Yunan Yarışmacı Rodanthi’yle aşk mı yaşıyor. Hilmicem programdan çıkar çıkmaz ilk iş olarak Rodanthi’yi takibe aldı. Ancak ondan daha hızlı biri vardı. Turabi’de Rodanthi’yi programdan çıkınca takibe aldı. Aralarının eskisi gibi iyi olmayan Turabi ve Hilmicem Rodanthi kavgası mı verecek bekleyip göreceğiz!

Hilmicem’e Programda Aşık Olmuştu!

Programın ilk başlarında uluslararası yarışmalarda Türkiye ve Yunanistan takımları karşı karşıya gelmişti. Orada Hilmicem’i gören Rodanthi Acun Ilıcalı’ya 3 kere haber gönderdi. Hilmicem programdan çıkınca bakarız dediği olaya el attı ve çıkar çıkmaz Rodanthi’yi takip etti!

Turabi Neden Takip Etti Kavgası!

Sosyal medyada çok aşırı derece Survivor yarışmacıları fanatikleri var. Özellikle Turabi ve Hilmi Cem fanları hiç anlaşamıyor. Turabi’nin de güzel yarışmacıyı takip etmesi, Hilmi Cem’in fotoğrafının altına sık sık “Turabi neden takip etti” isyanlarını getirdi.

Hilmi Cem ve Rodanthi aşk yaşayacak mı henüz bilinmiyor ancak çifti yakıştıran oldukça fanatik var.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı