Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor Adem Serhat Akın’a Sert Çıktı!

Magazin

7 Temmuz 2018 Cumartesi 18:58:42

Survivor Adem Serhat Akın’a Sert Çıktı!

Survivor 2017 sezonunda Ünlüler takımında yer alan Adem Kılıççı ile Serhat Akın yeniden karşı karşıya! Survivor yarışmasında da sık sık zıtlaşan ve kavga boyutuna varan tartışmalara giren ikili mahkemelik oluyor! Serhat Akın geçtiğimiz günlerde Twitch platformundan yaptığı canlı yayında Adem-Sema aşkı iddiasında bulunmuştu! Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı, Serhat Akın’a sert cevap verdi!

Survivor 2018’in şampiyonu Adem Kılıççı Serhat Akın’a fena çıkıştı! Survivor’da geçen sene aynı takımda yer alan 2 isim yarışmanın ardından tekrar kapıştı. Yarışmada da birbirleriyle problem yaşayan ikili, bu kez Serhat Akın’ın iddiası üzerine gerildi. Serhat Akın, geçtiğimiz günlerde Twitch.tv’de kendi kanalında yaptığı canlı yayında Sema ile Adem’in aşk yaşadığını iddia eden söylemlerde bulunmuştu. Adem Kılıççı Serhat Akın’ın bu iddialarını mahkemeye taşıyacağını açıkladı!

Serhat Akın’a “Adamlık” üzerinden laf çarpmayı da es geçmeyen Survivor 2018 şampiyonu Adem Kılıççı, yaşananlarla ilgili İnstagram hesabından bir mesaj paylaştı. Mesajda Serhat Akın hakkında cezai ve hukuki yollara başvuracağını açıklayan Adem Kılıççı, Serhat Akın’a sert bir yanıt verdi.

Serhat Akın ve Adem Kılıççı Davalık Oldu!

Adem Kılıççı’nın Serhat Akın’a verdiği tepki sert oldu! 1-2 gündür sessiz kalmayı tercih eden Adem Kılıççı, Adem-Sema Aşk yaşıyor iddiasında bulunan Serhat Akın hakkında cezai ve hukuki tüm haklarını kullanacağını açıklayarak mahkeme yolunu gösterdi. Şimdi bu açıklamaya Serhat Akın’ın ne tepki vereceği çok merak ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı