Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 6 Şubat Pazartesi 13.Bölüm Fragmanı Eleme Listesine Adem ve Sabriye Girdi

Televizyon

5 Şubat 2017 Pazar 19:57:13

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:27:36

Survivor 6 Şubat Pazartesi 13.Bölüm Fragmanı Eleme Listesine Adem ve Sabriye Girdi

Eleme listesine iki ismin dana eklendiği Survivor 2017 – 12. bölümünde ada konseyi bir kez daha toplanıyor. Eleme listesinde ki 4 kişilik listenin tamamlandığı bölüm sonrasında, Pazartesi günü devam edecek olan Survivor 2017 13.Bölüm Fragmanı da yayınlandı.

Survivor 6 Şubat Pazartesi 13.Bölüm Fragmanı Eleme Listesi Belirlendi

Survivor da bir dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Eleme adayı listesine girmemek için ünlüler ve gönüllüler takımı birbiri ile kıyasıya mücadele etti.

Daha önce de eleme listesine adı yazılan ilk iki isim olan Denisa ve Erdi, bu sefer de tekrar eleme listesine giren ilk 2 kişi oldu.

Mücadele devam ettikçe, elenme korkusunu hisseden yarışmacılar daha da gerginleşiyorlar. Bu konuda adı 2. kez eleme listesine yazılan Erdi de tepkisini ortaya koyuyor.

Kulis yapan Erdi, bu teması sayesinde o kişilerin adını yazmanın önüne geçse de, Volkan’ın adını vermesiyle sinirleniyor.

Kıyasıya verilen mücadele sonrasında ada konseyinde 2 isim daha belirlenirken, 4 kişilik eleme listesi de oluşmuş oluyor. Erdi ve Denisa’dan sonra ünlüler’den de listeye eklenen isimler Adem ve Sabriye olurken, ünlüler’de de dokunulmazlığı Sedat kazandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı