Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 30 Ocak Pazartesi 8.Bölüm Fragmanı 2. Dokunulmazlık Oyunu

Televizyon

29 Ocak 2017 Pazar 17:37:18

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:18:02

Survivor 30 Ocak Pazartesi 8.Bölüm Fragmanı 2. Dokunulmazlık Oyunu

Yayınlandığı akşamlar reytinglerde kimseye liderliği kaptırmayan Survivor 2017 – 7.bölümü ile heyecan yarattı. Eleme listesine iki isim daha eklenirken, Survivor 2017 8.Bölüm Fragmanı ile yeni bölümde adrenalin yine zirve yapıyor.

Survivor 30 Survivor 30 Ocak Pazartesi 8.Bölüm Fragmanı 2. Dokunulmazlık Oyunuak Pazartesi 8.Bölüm Fragmanı 2. Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’ın son bölümünde önce ki bölümünde eleme listesine adı yazılan Denisa ve Nedim’in yanına iki isim daha eklendi. Bu isimlerden biri hayallerine veda etmek zorunda kalacak.

2. dokunulmazlık oyunu için herkes maksimum gayreti gösterirken, zorlu mücadele esnasında Eser’in bir anda üstünde ki yüklerin boynuna binmesi ile geriye doğru yığılması korkuttu.

Ada Konseyi’nde elenme adayı listesine iki isim daha eklenirken, Acun’un söz hakkı verdiği adaylar arasında da sürtüşme yaşandı.

Dokunulmazlık oyunu, en önemli oyunlar arasında yer alıyor ve bu nedenle de elenmekten 1 haftalığına kurtulmak için çok zor oyunların altından kalkmaya çalışılıyor.

Nedim ise, ilk dokunulmazlık ödülünü alan Ogeday’a oldukça kızgın, ve elenen isim olmazsa bunun acısını çıkarmaya kararlı görünüyor. Dokunulmazlık oyununu kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.

Survivor 8.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı