Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 29 Ocak Pazar 7.Bölüm Fragmanı Dokunulmazlık Oyunu

Televizyon

28 Ocak 2017 Cumartesi 19:56:03

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:14:56

Survivor 29 Ocak Pazar 7.Bölüm Fragmanı Dokunulmazlık Oyunu

Tv 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Survivor 2017 – 6.bölümü ile ekranlara geldi. İnanılmaz bir dokunulmazlık mücadelesinin yaşandığı bölüm sonrası yeni bölümde neler olacağı konusunda yayınlanan Survivor 2017 7.Bölüm Fragmanı büyük ilgi gördü.

Survivor 29 Ocak Pazar 7.Bölüm Fragmanı Dokunulmazlık Oyunu

Survivor’da gerilim dinmiyor. Bugün ekranlara gelen 6.Bölümde, ünlüler takımında yer alan Milli Güreşçi Adem, takım içerisinde ki arkadaşları ile tartışmaya devam etti.

Sedat yanı sıra, Fenerbahçeli eski futbolcu Serhat Akın ile de tartışan Adem, dokunulmazlık oyunu gerginliğinin üstüne, tartışmaları ile takımı germeye devam etti.

Gönüllüler takımında yer alan Kısmetse Olur’un eski adayı Eser West, denize açılıp yaşadığı siniri bas bas bağırarak kendisini sakinleştirmeye çalıştı.

Ünlüler ve Gönüllüler arasında yaşanan dokunulmazlık oyunda herkes elinden gelen gayreti gösterirken, mücadele esnasında sakatlık yaşayıp acıyla bağıran yarışmacılar da panik yarattı.

Ogeday, Survivor’da en önemli ödül sayılan, her şeyin yalan, onun gerçek olduğu ‘Dokunulmazlık Oyunu’ sonucu da dokunulmazlığı elde ederek rahat bir nefes aldı. Eleme listesine giren iki isim de Denisa ve Nedim oldu.

Survivor 7.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı