Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 28 Mayıs kim elendi? Mustafa Kemal mi Yağmur mu

Televizyon

25 Mayıs 2018 Cuma 17:07:37

Survivor 28 Mayıs kim elendi? Mustafa Kemal mi Yağmur mu

Ekranların reyting rekortmeni programı Survivor’da kim elenecek sorusu bu hafta yine en çok merak edilen sorulardan biri. Peki 28 Mayıs Survivor’dan kim elenecek? Mustafa Kemal ve Yağmur Banda arasında geçecek eleme potasında bu hafta veda eden isim belli oluyor.

Survivor’da rekor kıran bir haftanın ardından İstanbul ödülü sonrası oynanan Dokunulmazlık oyunlarını kim kazandı? 26 Mayıs cumartesi akşamı ekrana gelen Survivor yeni bölümde ve 27 mayıs pazar günü oynanan Dokunulmazlık oyunları sonrası gözler kimin elenip kimin elenmeyeceğine çevrildi.

Bir Ünlüler bir Gönüllüler kazandı iddiası!

Survivor’da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının birini Ünlüler, birini Gönüllülerin kazandığı iddia edildi. Ünlüler ekibinde eleme adayı olarak Turabi ve Mustafa Kemal’in yazıldığı, Gönüllüler ekibinde ise Hakan Hatipoğlu ve Yağmur Banda’nın eleme potasına koyulduğu iddia edildi.

Mustafa Kemal mi Yağmur Banda mı elendi?

İddialar böyle gerçekleşirken Hakan Hatipoğlu ve Turabi Çamkıran’ın elenme ihtimali bulunmuyor. Ancak Yağmur ve Mustafa Kemal arasında geçen elemede  elenen ismin Mustafa Kemal olacağı iddia edildi. Ancak böyle bir SMS gerçek olursa sinehaber.com’a göre elenen isim Yağmur Banda olacağını düşünüyoruz. Bakalım tahminciler mi haklı çıkacak yoksa önden haber aldığını iddia edilen kanallar mı.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı