Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 28 Mayıs 2018 Elenen isim Yağmur Banda oldu

Televizyon

28 Mayıs 2018 Pazartesi 00:47:48

Survivor 28 Mayıs 2018 Elenen isim Yağmur Banda oldu

Survivor 28 Mayıs 2018 Pazartesi günü elenen isim belli oldu. Her hafta reyting rekorları kıran programda bu hafta veda eden isimi açıklıyoruz. Günler önceden 4lü potayı sizlere sinehaber.com olarak vermiştik. Şimdi elenen ismi açıklıyoruz. Yağmur Banda bu hafta Survivor’a veda eden isim oluyor.

Survivor 2018 nefes kesen bölümleriyle tam gaz devam ediyor. Programda elenen ismi ilk olarak sinehaber.com okuyucuları görüyor. Bu hafta programa veda eden isim sürpriz bir isim olacağını sizlere söylemiştik. 4’lü potayı 4 gün önce sizlere paylaşmıştık. Şimdi elenen ismi açıklıyoruz.

Turabi ve Adem kavgasında Kılıçlar çekildi!

Survivor Dokunulmazlık oyunlarında arası iyice açılan Turabi ve Adem resmen kavgaya dövüştü. Bu hem Acun Ilıcalı tarafından 27 mayıs tarihinde ayrılsada 28 mayıs tarihinde yayınlanan kavgada Esat Yontunç araya girerek kavgayı önlüyor. Bu kavgadan önce de Adem, konseyde Turabi’nin ismini vererek ondan korkmadığını net bir şekilde açıklıyor.

Yağmur, Hakan, Turabi ve Mustafa Kemal Elenme adayı!

Tüm gelmiş bilgilerde elenen isim Mustafa Kemal olarak açıklansa da Survivor’a bu hafta veda eden isim Yağmur oluyor. Hakan ve Turabi’nin SMS’leri oldukça yüksek olduğu biliniyor. Mustafa Kemal ve Yağmur arasında geçen sms sonuçlarında önde olan isim Mustafa Kemal.

28 Mayıs Pazartesi Survivor’da elenen isim Yağmur Banda oluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı