Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2019 Olmayacak mı? Acun Ilıcalı’dan Şok Karar!

Televizyon

3 Temmuz 2018 Salı 10:47:52

Survivor 2019 Olmayacak mı? Acun Ilıcalı’dan Şok Karar!

Acun Ilıcalı, Survivor 2018’in tamamlanmasının ardından radikal bir karar almaya hazırlanıyor! Survivor ekibinde yer alan kameraman Alper Baycın’ın gaspa uğrayıp öldürülmesi sonucu Acun Ilıcalı, yeni sezonda Dominik Cumhuriyeti’nden ayrılmaya hazırlanıyor! Yaklaşık 10-11 yıldır Dominik Cumhuriyeti’nde devam eden Survivor çekimlerinin Survivor 2019 ile son bulması, yeni bir ülke ve adaya geçilmesi bekleniyor. Survivor kameramanı Alper Baycın’ın öldürülmesi üzerine büyük üzüntü yaşayan Acun Ilıcalı, böyle bir şeyin tekrar yaşanmaması adına daha güvenli ve garanti alabileceği bir ülkeye Survivor platformunu taşıyacak!

SURVİVOR’IN ÜNÜ DÜNYAYA YAYILIYOR!

Survivor Türkiye’nin yanı sıra, Yunanistan ve Romanya’da da Survivor yapan Acun Ilıcalı’nın ünü dünyaya açıldı! Survivor’ın değişik bir platformu Exatlon’la Meksika, Kolombiya ve Arjantin’de de programlar yapan medya patronu, yakın gelecekte Amerika’da program yapmaya da hazırlanıyor.

Survivor’ın reyting başarısı da göz önüne alındığında sadece Türkiye’de değil Yunanistan ve Romanya dahil olmak üzere birçok ülkede reytingin zirvesinde yer alan programların yapımcısı Acun Ilıcalı, yeni sezonda bütün Survivor ekiplerini başka bir ülkeye taşıyıp çekimlere bundan böyle burada devam edecek. Bu ülkenin hangi ülke olacağı şuan için bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı