Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Hangi İsimlerle anlaşıldı

Özel Haber

1 Temmuz 2018 Pazar 15:09:36

Son Güncelleme: 01/07/2018 18:44:57

Survivor 2019 Ne Zaman Başlayacak? Hangi İsimlerle anlaşıldı

Survivor 2018 All Star heyecanı dün akşam Kıbrıs’taki büyük finalle son buldu. Survivor 2018 All Star Şampiyonu Adem Kılıççı oldu! Gözler şimdi 2019 Survivor’a çevrildi! Acun Ilıcalı, yeni sezonda daha iddialı bir Survivor kadrosu oluşturmak için çalışmalara başladı! Peki 2019 Survivor için şimdiden kimlerle anlaşıldı, Survivor 2019 kadrosuna kimler alındı, belli olan isimler kimler?

Survivor’da Şampiyon Adem Kılıççı oldu! Adem Kılıççı yoğun mücadele ve azimle geçtiğimiz sene final koltuğunda kaybettiği şampiyonluğu bu sene Nagihan Karadere karşısında kazanmasını bildi! Survivor 2018 All Star şampiyonunun dün akşam ( 30 Haziran Cuma) Kıbrıs’ta gerçekleştirilen büyük finalle belli olmasıyla gözler 2019 Survivor’a çevrildi! Survivor 2019 için daha iddialı bir kadro kurmak isteyen Acun Ilıcalı, 2018 yılında takımlar arasındaki dengenin gözetilmemesi nedeniyle büyük sıkıntılar yaşamıştı. All-Star takımı ile Gönüllüler takımındaki güç farkı nedeniyle Survivor’a yeni oyuncular katmak ve hatta takımları değiştirmek zorunda kalan Acun Ilıcalı, yeni sezonda bu türden değişiklikler yapmak zorunda kalmak istemiyor! Bu nedenle 2 sağlam, güçlü ve eşit takım kurmak için şimdiden Survivor 2019 kadrosu için çalışmalar başladı.

SURVİVOR 2019 İLK İSİM BELLİ OLDU!

Survivor 2019 kadrosunda belli olan ilk isim Emre oldu! Emre Durak, Survivor 2018’de Gönüllüler takımına sonradan katılmış ve 10 gün içerisinde elenmişti! Çok hareketli, enerjik ve sevecen tavrıyla Acun Ilıcalı’nın dikkatini çeken Emre’ye güzel haberi yine Acun Ilıcalı, Kıbrıs finalinde vermişti! Acun Ilıcalı, daha öncede Survivor Panaromo programında Emre için “Ben onu Survivor’a katılmış saymıyorum, çok az bir sürede kendini ifade edemedi ve elendi, bu yüzden gelecek sene onu tekrar Survivor’da göreceğiz.” demişti. Kıbrıs’ta gerçekleşen büyük finalde de bu açıklamalarını sürdüren Acun Ilıcalı, Emre’ye müjdeyi verdi ve Survivor 2019 kadrosundaki ilk isim Emre oldu!

Survivor 2019 için birçok ünlünün ismi de iddia olarak geçiyor. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’nun gelecek sezon Survivor’a katılabileceği de iddia ediliyor. Ancak kesinleşmiş tek isim şu an için sadece eski yarışmacı Emre Durak oldu.

Survivor 2019 için isimlerin ilerleyen aylarda tek tek belli olması bekleniyor. Bu sezonun Survivor formatının Ünlüler-Gönüllüler olmasına ve Survivor kadrosunun daha genç isimlerden oluşacağına kesin gözüyle bakılıyor. Survivor 2019 kadrosunda yer alacak isimlerle ilgili bu sayfadan yeni gelişmeleri takip edebilir, Survivor 2019 hakkında her gelişme ve detaya buradan ulaşabilirsiniz.  Sayfamız Survivor 2019’a yeni katılan isimler oldukça güncellenecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı