Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2018’den Yeni Bir Aşk Doğdu! Sürpriz Aşk Nihat Doğan Birsen Bekgöz

Magazin

3 Temmuz 2018 Salı 14:07:20

Survivor 2018’den Yeni Bir Aşk Doğdu! Sürpriz Aşk Nihat Doğan Birsen Bekgöz

Survivor’dan sürpriz bir aşk doğuyor! Survivor 2018 Ünlüler kadrosunda yer alan Nihat Doğan ile gönüllüler takımındaki Birsen Bekgöz sürpriz bir aşka yelken açtı! Survivor’da birbirlerine karşı yarışan 2 isim Kıbrıs’ta aşka geldi! Nihat Doğan – Birsen Bekgöz aşkından ilk fotoğraflar ve detaylar da gelmeye başladı. 

Survivor 2018’de yer alan Survivor’ın efsane isimlerinden Nihat Doğan ile ismini bu sene duyduğumuz ve bacak kaslarıyla ünlü güzel yarışmacı Birsen Bekgöz yeni bir aşka yelken açtı! Survivor 2018’in Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki büyük finalinde yakınlaşan ikilinin aşk yaşadığı dedikoduları aldı başını gidiyor! Nihat Doğan Birsen Bekgöz aşkının en büyük kanıtları ise Survivor Finalinde şampiyonluğu Adem’e kaptırarak 2. olan Nagihan Karadere’nin sosyal medya paylaşımları oldu! İşte o paylaşımlar…

Nagihan Karadere’nin paylaşımlarıyla ortaya dökülen aşk dedikodularına ilişkin ne Nihat Doğan’dan ne de Birsen Bekgöz’den henüz bir açıklama gelmezken ikilinin aşk yaşadığı bu görüntülerle kanıtlanmış oldu. Nihat Doğan Birsen Bekgöz aşkı, 2018’in en sürpriz birlikteliklerinden biri oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı