Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2018 Nagihan Karadere Gönüllüler Takımına Geçti

Televizyon

10 Mart 2018 Cumartesi 23:21:52

Survivor 2018 Nagihan Karadere Gönüllüler Takımına Geçti

Survivor 2018’de sürpriz gelişme. Programın sevilen isimlerinden Nagihan Karadere ani bir kararla Gönüllüler takımına geçti. Bu sezon All Star ve Gönüllüler yarışında galip gelen takım sürekli All Star takımı oluyordu. İlk bölümde Hakan Hatipoğlu Gönüllüler takımına geçerken bende gitmek istiyorum diyen Nagihan’a Acun Ilıcalı’dan cevap haftalar sonra geldi. Artık Nagihan Karadere Gönüllüler takımında.

Her bölümü reyting rekorları kıran Survivor 2018 programında sürprizler devam ediyor. Survivor 2018’de All Star takımında yer alan Nagihan Karadere sürpriz bir kararla Gönüllüler takımına geçti. Son iki bölümde açlıktan iki yarışmacısı birden rahatsızlanan Gönüllüler takımına taze kan geliyor.

Sahra’nın bile arkasında..

Gider ayak büyük kavgalarda beraberinde geldi. Hem Sahra Işık’la hem Sema Apak’la kavgalı bir şekilde ayrılıyor Nagihan. Bundan sonra yarışmalar daha zor ve daha etkili olacak gibi duruyor. Kadınlarda sürekli kaybeden Gönüllüler takımı Nagihan gelmesiyle güçlenecek. Ancak Nagihan’ın Sahra’nın bile beni gerisine attınız lafı oldukça sert gelmiş olacak ki Sahra iyi cevaplar vermeye başladı.

Yeni Yarışmacılar yoldu!

Survivor 2018’de bu hafta yeni yarışmacılarda dahil olacak. Bunların başında Acun ılıcalı büyük sürprizler yapacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı