Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2017’nin tarihi ve takım üyeleri belli oldu

Televizyon

1 Ocak 2017 Pazar 02:55:10

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:44:58

Survivor 2017’nin tarihi ve takım üyeleri belli oldu

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor 2017’nin ne zaman başlayacağı ve takım üyelerinin kimler olacağı netleşti.

survivor 2017 tarihi ve yarışmacıları belli oldu

Survivor’ın yayınlandığı Tv 8 ekranlarında yine programın yapımcısı ve kanalın sahibi olan Acun Ilıcalı yılbaşı akşamı ekrana gelen O Ses Türkiye yılbaşı özel programının başında gecenin ilerleyen saatlerinde Survivor’ın yarışmacılarının kimler olduğu ve ne zaman başlayacağını paylaşacaklarını müjdelemişti.

Daha önce Survivor 2017‘de ünlüler takımında yarışacak 6 yarışmacının kimler olduğu yine Ilıcalı tarafından paylaşılmış ancak geri kalan ünlüler yarışmacıları ve gönüllüler takımı ile ilgili bilgi verilmemişti. O Ses Türkiye’nin ilerleyen saatlerinde bu yarışmacıların kimler olduğu açıklandı ve paylaşılan tanıtım fragmanı ile programın ne zaman başlayacağı da ilk kez duyurulmuş oldu.

Buna göre, ünlüler takımı: Furkan Kızılay, İlhan Mansız, Serhat Akın, Seda Demir, Tarık Mengüç, Berna Öztürk, Çılgın Sedat olarak bilinen şarkıcı Sedat Kapurtu, Sema Apak, Pınar Saka, Adem Kılıççı, Sabriye Şengül ve Şahika Ercümen tarafından temsil edilecek.

Gönüllüler takımı ise: Geçtiğimiz sezon Kısmetse Olur evinin damat adaylarından olan Eser West ile birlikte Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu ve Burçak Tuncer isimlerinden oluşuyor.

Survivor 2017, 21 Ocak Cumartesi günü Tv 8 ekranlarında başlayacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı