Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Survivor 2017 2.Bölüm Fragmanı İlk bölümü ile ekranlara kilitledi

Televizyon

21 Ocak 2017 Cumartesi 19:52:38

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:14:38

Survivor 2017 2.Bölüm Fragmanı İlk bölümü ile ekranlara kilitledi

Survivor 2017 tüm hızıyla başladı. İlk bölümü ile ekranlara gelen Survivor 2017’de ünlüler ve gönüllüler ilk ödülü alabilmek için kıyasıya mücadele etti. Yeni yayınlanacak olan bölümde ödül için gerçekleşecek mücadele Survivor 2017 2.bölüm fragmanı ile gözler önüne serilecek.

Survivor 2017 2.Bölüm Fragmanı İlk bölümü ile ekranlara kilitledi

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı ve çekimlerine geçtiğimiz gün Dominik’te başlanan Türk televizyonlarının en çok izlenen yarışma programlarından olan Survivor 2017 ilk bölümü bu akşam ekranlara geldi.

Renkli kadrosu, rekabet dolu yarışları ve zorlu ada şartlarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyen Survivor 2017 1. bölümü reytinglere damgasını vurmayı da bildi.

Ünlüler adasında İlhan Mansız, Serhat Akın, Berna Öztürk, Furkan Kızılay, Pınar Saka, Tarık Mengüç, Sabriye Şengül, Şahika Ercümen, Adem Kılıççı, Seda Demir, Çılgın Sedat ve Sema Apak yarışıyor.

Gönüllüler adasında ise, Gökhan Gözükan, Fulya Şahin, Ogeday Girişken, Denisa, Berna Keklikler, Yiğit İzik, Elif Şadoğlu, Eser West, Burak Tuncer, Erdi Ünver, Tuğçe Melis Demir ve Volkan Çetinkaya isimleri mücadele ediyorlar.

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönen yarışma programı yine yayınladığı günlere damgasını vuracağa benziyor.

Survivor 2017 2.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı