Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sunay Akın Gebze’de “Görçek” adlı oyununu sahneledi

Kültür Sanat

29 Aralık 2016 Perşembe 09:58:19

Son Güncelleme: 29/12/2016 10:16:15

Sunay Akın Gebze’de “Görçek” adlı oyununu sahneledi

Şair, yazar ve tiyatro oyuncusu olan Sunay Akın, Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde Görçek adlı oyununu sahneledi.

sunay akın gebzede görçek adlı oyununu sahneledi

Oyun sonunda açıklamalarda bulunan Akın, “Darbenin en sert günlerinde ben darbe karşıtı olduğumu söyleyen biriyim. Sadece 15 Temmuz değil, 28 Şubat dahil bunların hepsine karşıyım” dedi.
Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi’nde “Görçek” adlı oyunuyla hayranlarıyla buluşan Sunay Akın, Gebzelilere keyifli anlar yaşattı. 637 kişi kapasiteli salonda yaklaşık 800 kişi Sunay Akın’ı izlemeye geldi. Yaklaşık 2 saat süren oyun izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı ve büyük alkış aldı.

Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi yaptığı programları ile en iyi ilk üçte

Yaklaşık bir yıl aradan sonra yeniden Gebze’ye gelen Sunay Akın, “Gebze’de ki Osman Hamdi Bey Kültür Merkezi gerçekten programlarıyla her ne kadar Kocaeli’de olsa da İstanbul’da yaşayan biri olarak söylüyorum, bütün İstanbul’daki en güzel etkinlikleri hazırlayan, çalışan, atölyeleri ile sanat programları ile en iyi ilk üçte. Bu yıl geldim, yine programları inceledim baktım aynı kanaatteyim. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ediyorum. Gebzeliler bu yönde çok şanslı. Pek çok etkinlikler düzenleniyor burada. Bu yüzden emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

En kötü demokrasi darbeden iyidir

15 Temmuz Darbe girişimi ile ilgili açıklamalarda bulunan Akın, “1980 yılından beri doğum gününü kutlamayan biriyim. Bunun nedenin 1980 yılının 12 Eylül günü bir darbe gerçekleşti ve ne yazık ki başarılı oldu. 12 Eylül benim doğum günüm. Ne yazık ki başarıya ulaşmış bir darbenin en sert günlerinde ben darbe karşıtı olduğumu söyleyen biriyim. Sadece 15 Temmuz değil, 28 Şubat dahil bunların hepsine karşıyım. En kötü demokrasi darbeden iyidir” ifadelerini kullandı.

sunay akın gebze imza

Oyunun ardından sahnede kendisini bekleyen hayranlarının kitaplarını imzalayan Sunay Akın, hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı