Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sumru Yavrucuk, No 309’dan ayrılmıyor!

Dizi Haberleri

27 Mart 2017 Pazartesi 15:03:37

Son Güncelleme: 27/03/2017 15:03:45

Sumru Yavrucuk, No 309’dan ayrılmıyor!

Geçtiğimiz günlerde bir alışveriş merkezinde gezerken, muhabirlerin kendisine yönelttiği yeni projeler olup olmadığı sorusuna evet demesi, Sumru Yavrucuk’un diziden ayrılacağı dedikodularına neden olmuştu.

Sumru Yavrucuk, No 309'dan ayrılmıyor!

Bu haber sonrasında, sektöre yönelik haber yapan sitelerin hepsinde, No 309’da ikinci ayrılık haberi yapılmış, diziden ayrılması gündemde olmayan oyuncuyu diziden ayırmışlardı.

Güzel oyuncu Demet Özdemir’in oynadığı Lale karakterinin annesi Songül’ü canlandıran Sumru Yavrucuk’un, ‘Evet’ cevabı fazlası ile yanlış anlaşıldı.

Sina Koloğlu’da çıkan bu haberlere kayıtsız kalmayarak, yanlış anlaşılmayı ortadan kaldırmak adına Milliyet’te ki köşesinde kısa bir bilgiye yer vermiş.

Diziden Ayrılmıyor

Sumru Yavrucuk ‘No:309’dan ayrılıyor’ haberleri internet ortamında dolaşıyor. “Demet Özdemir’in canlandırdığı Lale’nin annesi Songül’ü canlandıran Yavrucuk diziden ayrıldı. Yeni bir sinema filmi, tiyatro oyunu ve dizide rol almaya hazırlandığını açıkladı” diye yazdılar.

Peki aslında ne oldu? Yavrucuk alışverişe gidiyor. Fotoğraf makinesiyle bir gazeteci kendisine yaklaşıyor. “Yeni film, proje var mı?” diye soruyor. Yavrucuk olabileceğini söylüyor. Zaten bir tiyatro oyunu oynuyor kendisi. Bu arada “Dizi bitti, yeni projelerim var” diye bir cümle çıkmıyor ağzından. Haberler üzerine hem yapımcı, hem de oyuncu arkadaşları telaşlanmış Yavrucuk’un. Yani ‘No:309’ devam ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı