Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel ekibi basınla buluştu!

Film Haberleri

1 Nisan 2017 Cumartesi 13:40:11

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel ekibi basınla buluştu!

Filmin önceki serilerinde rol alan İsrafil Köse’nin trafik kazası sonucunda hayatını kaybetmesi nedeni ile buruk olan, ancak izleyicileri güldürme vaadi sunan film ekibi basın toplantısı düzenledi.

Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel ekibi basınla buluştu!

Filmin 3. serisini İsrafil Köse’ye ‘selam’ filmi olarak ifade eden Yeşim Alıç, “Taşıdığımız hüzne rağmen çok eğlenceli bir film çektik ama unutmayın ki film sinemada izlenir, lütfen sizler de sinemada izleyin” ifadelerini kullandı.

Filmin yönetmeni Adem Kılıç, “Öncelikle bize bu mekanı açan Usla Akademi’ye çok teşekkür ediyorum. Benim 6 sene önce bir hayalim vardı. “Sümela’nın Şifresi”ni çekmek. Çok şükür 3.’sünü çektik. 7 Nisan’da da vizyona giriyor” sözlerini kullandı.

Filmin oyuncuları arasında yer alan usta isim Salih Kalyon’da, “Canavar bir ekiple çok eğlenerek çektik filmi. Karadeniz yöresinin ve binlerce yıldır anlatılan Temel fıkralarını canlı olarak görecekler. Tüm Türkiye’yi ve dünyayı filmimizi izlemeye bekliyorum” diyerek filmin iddiasını dile getirdi.

Serinin yeni filminde, ilk 2 filmin kahramanı Temel Sözer’in kendisi gibi kısmetsiz ve hayalperest oğlu Cünyor Temel’in bayrağı ele aldığı macerada, can dostları Şota ve Oğuzubillah’la zengin müteahhit Cemal Karkas’a meydan okuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı