Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Şükrü Özyıldız, Rabia Yaman ile evleniyor mu?

Magazin

18 Ocak 2017 Çarşamba 08:19:44

Şükrü Özyıldız, Rabia Yaman ile evleniyor mu?

Yakında Fox Tv’de yeni dizisi ile izleyici karşısına çıkacak olan yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız, stilist sevgilisi Rabia Yaman’a tek taş yüzük alarak evlilik teklif etti.

Şükrü Özyıldız, Rabia Yaman ile evleniyor mu?

Şükrü Özyıldız, Rabia Yaman ile evleniyor mu?

3 aydır birlikte olduğu stilist sevgilisi ile her fırsatta çok mutlu olduğunu dile getiren ve bu anlarını sosyal medya da paylaşan oyuncu, sevgilisine 120 bin TL değerinde tek taş yüzük aldı.

Stilist Yaman’ın sosyal medya’dan fotoğrafını paylaştığı tek taş yüzük ile çekilmiş fotoğrafı da bu iddiaları güçlendirdi.

En son beyaz perde de izleyici karşısına çıkan oyuncu, Yılmaz Erdoğan’ın Ekşi Elmalar filminde rol almıştı. Ekim ayından bu yana birlikte olduğu olduğu stilist sevgilisi Rabia Yaman’a ettiği evlenme teklifine de ‘Evet’ cevabı aldığı iddia ediliyor.

Sevgilisinin evlenme teklifi ederken aldığı tek taş yüzüğü parmağına takarak fotoğraf çektiren stilist, bu fotoğrafı da sosyal medya hesabı instagram sayfasından paylaştı.

120 bin TL değerinde olduğu söylenilen yüzükle ve oyuncunun kıyafetleriyle fotoğraf çekilen Yaman, resmin altında da “Hava soğuk, erkek arkadaşının kıyafetini giy” notu ile birlikte sevgilisine teşekkür ettiği bir mesaj yayınlandı.

Şükrü Özyıldız’ın yeni dizisi Çoban Yıldızı’nın Şubat ayı’nda Fox Tv ekranlarında başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı