Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları Konusu

Dizi Haberleri

1 Temmuz 2018 Pazar 15:39:33

Su ve Ateş Dizisi Oyuncuları Konusu

Ay Yapım yeni bir dizi bombası patlatmak üzere! Su ve Ateş dizisi yeni sezonda ekranlarda yerini alacak! Evet, Ay Yapım bomba gibi bir diziyle daha seyirciyi buluşturuyor! Ay yapım tarafından Su ve Ateş dizisi çekimlerine başlandı. Ay Yapım’ın üstlendiği dizinin şuan hangi kanalda yayınlanacağına yönelik bir bilgi bulunmazken, dizi ile ilgili oyuncu seçimi ve deneme çekimlerine başlandığı duyruldu. Çok güçlü dedikodulara göre Su ve Ateş’in başrollerini İbrahim Çelikkol ile Bensu Soral paylaşacak.

Son olarak Çukur dizisindeki rolüyle ekran karşısına çıkan ve 1 yıldır ekranlarda görülmeyen güzel oyuncu Bensu Soral, böylece Su ve Ateş dizisiyle ekranlara dönecek. Dizinin kesin olarak belli olmamakla birlikte Show Tv ekranlarında yayınlanması gündemde. Dizi ile ilgili görüşmeler Show Tv üzerinde yoğunlaşırken Kanal D’nin de dizi için Ay Yapım ile görüşme halinde olduğu biliniyor. Yeni sezon için yola çıkan ve hazırlıklarını hızla tamamlayan dizinin yeni sezonla birlikte yayınlanması bekleniyor.

SU VE ATEŞ DİZİSİ KONUSU NE OLACAK?

Su ve Ateş dizisinin türü polisiye, macera ve aksiyona yakın olacak. Senaryoyla ilgili henüz net bir durum ortada yokken dizinin çekimlerinin İstanbul’da ve Mardin’de gerçekleştirilebileceği öğrenildi. Mardin’in tarihi konakları ve İstanbul’un sahil kesimlerinde yoğunlaşacak çekimlerle dizi her hafta 1 bölüm şeklinde yayınlanarak seyircisiyle buluşacak.

İbrahim Çelikkol ve Bensu Soral’ın başrollerini paylaşacağı dizinin oyuncu kadrosuna katılan yeni isimler oldukça sayfamızda güncel olarak paylaşılacaktır. Şuan için kesin olarak anlaşılan isimler dışında bir gelişme bulunmamaktadır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı