Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Su Ayhan kimdir? Çin Seddi Sorusuna yanıt veren kadın popüler oldu

Genel

5 Ağustos 2018 Pazar 01:49:41

Son Güncelleme: 05/08/2018 01:50:54

Su Ayhan kimdir? Çin Seddi Sorusuna yanıt veren kadın popüler oldu

Kim Milyoner Olmak İster’de Çin Seddi sorusuyla gündeme gelen Su Ayhan kimdir? Programda Çin Seddi sorusuna yanıt veremeyerek sosyal medyada gündem olan Su Ayhan’ı Murat Boz bile paylaştı. Kendi hesabı kısa sürede 1000 beğeniden 12 bin beğeniye çıktı. İşte Su Ayhan’ı tanıyalım.

Kim Milyoner Olmak İster’de günün sorus Çin Seddi Nerede sorusunda 2 joker hakkı kullanan yarışmacı Su Ayhan sosyal medyada bir anda popüler oldu. Murat Boz’un İnstagram’da paylaşması sonrası “Böyle bir şey olacağını bilseydim Hindistan” derdim diyerek halinden memnun olduğu göründü. Peki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Çin Seddi sorusuna yanıt veremeyen kadın kimdir?

Habibe Su Ayhan Kimdir?
Aslen Niğdeli olan 26 yaşındaki yarışmacımız Habibe Su Ayhan, yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Su Hanım, son iki yılda altı iş değiştirmiş. Şu anda özel bir şirkette “Influencer Marketing” olarak çalışan yarışmacımız, ödül kazanması durumunda, bu parayla dünya turuna çıkmak istiyordu.

Gecenin en çok konuşulan ismi olmayı başaran Su Ayhan, yarışmadan sonra İnstagram’da da popülerliğini artırdı. Murat Boz’un paylaşımı sonrası duygularını ifade eden yarışmacı, hemen ardından soranlar olmuş şu anda dürüm yiyorum diyerek tiye almaya devam etti.

Günün en çok konuşulan ismi Kim Milyoner Olmak İster programında Çin Seddi nerededir sorusunda 2 joker hakkı kullanarak popülerliğe ulaştı.

Su Ayhan’ın Kafalar üyesi olarak bilinen Bilal Hancı ile videolar çektiği biliniyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı