Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Star TV’nin Yeni Programı Damat Beğendi Formatı Ne Zaman Başlayacak?

Televizyon

8 Ağustos 2018 Çarşamba 12:43:49

Star TV’nin Yeni Programı Damat Beğendi Formatı Ne Zaman Başlayacak?

Kanal D iç yapımların hazırladığı, sunuculuğunda Fatih Ürek’in yer aldığı Gelinim Mutfakta’nın ilk sezonda aldığı yüksek reyting rakip kanalları kıskandırmıştı! Star TV, Gelinim Mutfakta’nın benzeri yeni bir programı duyurdu! Star TV ekranlarında yeni sezonda Damat Beğendi programı yer alacak! Peki Damat Beğendi ne zaman başlayacak, formatı ne? Sizler için araştırdık…

Kanal D’nin sevilen gündüz kuşağı yarışması Gelinim Mutfakta, diğer kanallara da ilham kaynağı oluyor! Kanal D İç Yapımlar’ın hazırladığı, sunuculuğunu Fatih Ürek’in yaptığı ve gelinler ile kaynanalarının kıyasıya rekabet ettiği Gelinim Mutfakta’nın bir benzeri Star TV ekranlarında yayınlanacak! Formatı benzer olması beklenen Damat Beğendi programı, Star TV’nin yeni sezondaki en büyük gündüz kuşağı programı olacak!

Gelinim Mutfakta’nın yüksek reytinglerle gündüz kuşağında büyük başarı göstermesi Star TV’yi harekete geçirdi! Gelin, Kaynana ve Damatların yer alacağı Damat Beğendi formatı yeni sezonda Star TV ekranlarında başlayacak! Bakalım gelin kaynana ve damatların yer aldığı Damat Beğendi programı da Kanal D’nin Gelinim Mutfakta’sı gibi tutacak mı?

STAR DAMAT BEĞENDİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV’nin yeni gündüz kuşağı programı Damat Beğendi’nin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu! Gelinim Mutfakta hayranlarının da merakla beklediği Damat Beğendi programının Eylül ayında Star TV’de başlaması bekleniyor! Star TV’nin yeni programı Damat Beğendi’nin yarışmacıları belli olduğunda onları da açıklayacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı